Can You RUN it?

@upA czy trzeba do sklepu za***rdalać, żeby zobaczyć wymagania? Najpierw pomyśl, a później pisz...I to nie od Ciebie zależy, więc tak nie pisz.@downNiestety...Tylko On.

Nie szczekaj mi tu. Poza tym kretynie na stronie prducenta wszystko jest napisane, napewno sa dokladniejsze dane podane niz na tej twojej smiesznej stronie. O moje myslenie sie nie boj, lecz nie wiem jak tam u ciebie.

//Regulamin, punkt 5.3, ostrzeżenie - Mr. Hania

uuuu i co mam plakac ? bo jakis mlodzik mi dal osta :( (placze i w ogole ma dola przez te ostrzezenie) na przyszlosc nie spamuj w moim poscie.

Niestety ale powyższa strona bardzo zawyża wymagania gier i z moich ustaleń to najmniej myli sie w podawaniu shaderow, a także wersji directx ( wiem ze przy ilosci sprzetu ktory dostepny jest dzisiaj w sklepach trudno zrobic dokladny tester ale wydawcy i strony powinny zaprzestawac "oszukiwac" nas graczy co do wymagan...)

Jezu Dixuś on tylko tak z czystego serca ,ale fakt stronka jest zbędna. I pamiętajcie ,że nie jesteście sami ;P

Dzięki za poradnik, i za stronę. Nie znałem jej prawde mówiąc ale już leci do zakładek (ulubionych) i na bank będę jej używać :P 5/5

Nie wiesz czy gra Ci pójdzie na rekomendowanych wymaganiach, lub na minimalnych?

Jest pewne rozwiązanie, nie musisz wcale tworzyć nowego tematu!

Wchodzimy na stronę : http://www.systemrequirementslab.com/ i klikamy w lewe okno :

runvns.png

Wybieramy grę, którą chcemy zobaczyć, czy nam pójdzie i na jakich detalach:

run1.png

I klikamy:

run2.png

Teraz czekamy, aż strona porówna nasze wymagania, z wymaganiami gry.

Wszystko jest w porządku, wymagania porównane.Hmm...myślę że dalej sobie poradzicie, bo już nic nie trzeba robić. Wyświetla się tylko, czy gra pójdzie na minimalnych wymaganiach i czy pójdzie na rekomendowanych wymaganiach.

Wygląda to tak :

run4.png

Trochę u góry jest taka "tabelka", która pokazuję o ile wychodzimy od minimalnych, lub rekomendowanych wymagań:

run5.png

Myślę, że pomogłem i nie będą powstawały tematy typu "pójdzie mi to?"

Pozdrawiam!