Can You RUN it?

Nie wiesz czy gra Ci pójdzie na rekomendowanych wymaganiach, lub na minimalnych?

Jest pewne rozwiązanie, nie musisz wcale tworzyć nowego tematu!

Wchodzimy na stronę : http://www.systemrequirementslab.com/ i klikamy w lewe okno :

runvns.png

Wybieramy grę, którą chcemy zobaczyć, czy nam pójdzie i na jakich detalach:

run1.png

I klikamy:

run2.png

Teraz czekamy, aż strona porówna nasze wymagania, z wymaganiami gry.

Wszystko jest w porządku, wymagania porównane.Hmm...myślę że dalej sobie poradzicie, bo już nic nie trzeba robić. Wyświetla się tylko, czy gra pójdzie na minimalnych wymaganiach i czy pójdzie na rekomendowanych wymaganiach.

Wygląda to tak :

run4.png

Trochę u góry jest taka "tabelka", która pokazuję o ile wychodzimy od minimalnych, lub rekomendowanych wymagań:

run5.png

Myślę, że pomogłem i nie będą powstawały tematy typu "pójdzie mi to?"

Pozdrawiam!

Ja mam inny sposob :)... kupuje cPieCa za 2,5k i wiem ze wszystko mi bedzie chodzic na max detalach :D

A tak naprawde strona jest przydatna :)

Ja mam inny sposob ... kupuje cPieCa za 2,5k i wiem ze wszystko mi bedzie chodzic na max detalach A tak naprawde strona jest przydatna

@Spawn

Widzę, że mamy podobne sposoby :)

@Topic

A strona może się przydać, chociaż wg mnie najlepiej jest po prostu zagrać i zobaczyć. Jeśli gra dobrze chodzi to grasz dalej, jeśli marnie chodzi to usuwasz.

@Kuboszek

Widzę, że ładnie się starasz. Pochwalam to!

Ja mam trochę inny sposób :P Kupuję sobie konsolę i wiem, że nawet za parę lat gry będą śmigać aż miło :D

//edit

Nie radzę nikomu wierzyć w to co tam pisze i po prostu sprawdzić grę na własnym kompie. Rzekomo WoW: tBC nie powinien mi ruszyć na minimalnych, tymczasem na standardowych śmiga aż miło. WotLK nie testowałem, ale też powinien spokojnie ruszyć.

A strona może się przydać, chociaż wg mnie najlepiej jest po prostu zagrać i zobaczyć. Jeśli gra dobrze chodzi to grasz dalej, jeśli marnie chodzi to usuwasz.

Ta i wyrzucic kase w bloto?

Stronka przydatna, ale nie zawsze do konca sie sprawdza. Np. GRID nie mial mi smigac na maksymalnych, a gralem wlasnie na takich, przy grywalnym 30 fps.

Ta i wyrzucic kase w bloto?Stronka przydatna, ale nie zawsze do konca sie sprawdza. Np. GRID nie mial mi smigac na maksymalnych, a gralem wlasnie na takich, przy grywalnym 30 fps.

Dzz chodziło mi o gry Free MMO. A po za tym grę można ściągnąć z torentów, aby sprawdzić czy działa. Jak ktoś chce być taki szlachetny w sprawie piractwa jak ty, to może po 24 h usunąć, a grę zakupić w sklepie. A sama gra nie zaszkodzi, bo możesz ją sprzedać lub zainstalować gdy będziesz miał nowego kompa.

Czasem przydatne, chodz czasem zle pokazuje . Jestem fanem gothica i juz po premierze sprobowalem zagrac na moim zlomie w G3 ale nie ciagnie na najnizszych detalach bo mi zacina stojac? can u run it pokazalo mi ze na low detalach moge grac na luzie a tu nic , wiec nie zawsze program mowi dobrze .

O programie dowiedzialem sie juz dawno na kanale YT KamilSheicht .

Ja mam trochę inny sposób Kupuję sobie konsolę i wiem, że nawet za parę lat gry będą śmigać aż miło //editNie radzę nikomu wierzyć w to co tam pisze i po prostu sprawdzić grę na własnym kompie. Rzekomo WoW: tBC nie powinien mi ruszyć na minimalnych, tymczasem na standardowych śmiga aż miło. WotLK nie testowałem, ale też powinien spokojnie ruszyć.

Nowy dodatek WoWa ma troche podrasowany silnik graficzny... Moj ziom gral w TBC na fajnych detalach teraz WotLK mu klaci na low :)

Faktem jest ze strona nie mowi nam na 100% co i jak :) ale zawsze to jakies info :)

Co do konsol... mozliwe... Ale ja jestem fanem FPSow.. a granie w FPSy na padzie... blagam to sie mija z celem... i jeszcze ten autoaim :). No i grafa gorsza. Widzialem silnik Crysisa na PS3... no normalnie bosko.. wyglada jak Crysis u mnie na mniej niz srednich detalach ;)

Gears of war(czy jakoś tak) na xbox'sie z ludźmi to naprawdę niezła zabawa, miałem okazje zagrać tylko przez chwile, ale i tak wrażenia są niesamowite. Szkoda tylko, że za internet trzeba dodatkowo płacić.

@topic Tak, tak, strona bardzo przydatna.

Nowy dodatek WoWa ma troche podrasowany silnik graficzny... Moj ziom gral w TBC na fajnych detalach teraz WotLK mu klaci na low

Na PC (bo pisałem o laptopie) na nie-wotlkowych terenach (Outland, Kalimdor etc.) gra przyspieszyła mi znacząco od zainstalowania WotLK :)

Co do konsol... mozliwe... Ale ja jestem fanem FPSow.. a granie w FPSy na padzie... blagam to sie mija z celem... i jeszcze ten autoaim . No i grafa gorsza. Widzialem silnik Crysisa na PS3... no normalnie bosko.. wyglada jak Crysis u mnie na mniej niz srednich detalach

Też tak sądziłem, dopóki nie zagrałem - i uwierz mi jest bardzo dobrze.

Oczywiście strona nie jest do końca dokładna i nie ma w bazie wszystkich gier, ale są dodawane z czasem. :)

Bardzo ci dziękuje za tą stronę bardzo przydatna :) wiem że Age of Conan mi nie pójdzie...:/ czas kupić xbox'a ^^

Troszke ta strona kłamie :/

Cod 4 nie powinien mi działać na MINIMALNYCH a na max detalach mam około 40fps-ow...

PS. w bazie gier nie znalazłem takiej gry jak... Tibia, a chce zobaczyć czy bedzie mi działać:(

Fajne nawet :D może się przydać czasem.

PS. w bazie gier nie znalazłem takiej gry jak... Tibia, a chce zobaczyć czy bedzie mi działać

Hahahahahahaa dobre :D.

@topic Stronka nadal jest fajna.

I po ch*ja to komu ? na opakowaniu gry sa pokazane wymagania. Nawet mmo na stronie ma wszystko napisane. Poza tym ta strona napewno nie bierze pod uwage wgrywanych sterownikow i roynych dupesreli. Kuboszek i tak moda nie dostaniesz.

@up

A czy trzeba do sklepu za***rdalać, żeby zobaczyć wymagania?

Najpierw pomyśl, a później pisz...

I to nie od Ciebie zależy, więc tak nie pisz.

@down

Niestety...Tylko On.

Dix uważaj na słowa ;) Jak dla mnie stronka jest zbędna i niedopracowana.

btw. Naprawdę myślicie że Kuboszek robi to wszystko aby dostać moda?? xd

Kuboszek i tak moda nie dostaniesz.

Nie martw się. Miejsca Tobie nie odbierze ;P

Szkoda ,że tam tak mało gier ;/ bym zobaczył co muszę dokupić by ROM mi zadziałał.

A ja się tak patrzę na Was z boku(w sensie, że z obiektywnej pozycji) i mi się przypomina jak z kolegami kłóciliśmy się z kolegami w przedszkolu ;) Sory, jeśli się ktoś obrazi, ale to na prawdę tak wygląda. Lubie Dixa, lubie Kuboszka, i Was wszystkich więc jestem obiektywny. A poza tym: Czy My wszyscy nie możemy się lubić? :) Wszystko wtedy byłoby prostsze i przyjemniejsze. Atmosfera byłaby lepsza, milsza. Rozumiem Was gdy karcicie neo kida, ale jeśli już kłócą się stali bywalce, to jednak jest coś nie tak.

Ps. Sry, za OFF i za kazanie, ale powiedziałem co mi leży na wątrobie.