Cash Shop

Witam

Mam pytanko czy cash shop bardzo wpływa na rozgrywkę i czy itemki tam kupowane da się nabyć od innych graczy. Bo chce zacząć grać, ale nie ma zamiaru wydawać na tą grę kasy a nie wiem czy da się bez tego cos osiągnąć, bo np w archlordzie na 50+ bez intemkow z shopu się nic nie zrobi.

Witam Mam pytanko czy cash shop bardzo wpływa na rozgrywkę i czy itemki tam kupowane da się nabyć od innych graczy. Bo chce zacząć grać, ale nie ma zamiaru wydawać na tą grę kasy a nie wiem czy da się bez tego cos osiągnąć, bo np w archlordzie na 50+ bez intemkow z shopu się nic nie zrobi.

Co do pytania czy można od innych graczy.Tak można handlować walutami np. za wirtualne złoto kupić tą walutę(zapomniałem jak się nazywa)którą kupuje się za realne pieniądze.Do tej pory jakoś nie widzę żeby cash shop robił kolosalną różnicę pomiędzy graczami korzystającymi z niego i graczy "free".

Witam

Mam pytanko czy cash shop bardzo wpływa na rozgrywkę i czy itemki tam kupowane da się nabyć od innych graczy. Bo chce zacząć grać, ale nie ma zamiaru wydawać na tą grę kasy a nie wiem czy da się bez tego cos osiągnąć, bo np w archlordzie na 50+ bez intemkow z shopu się nic nie zrobi.