Cena pakietu nekromanty

A widzisz. Większość gra w H&S by się rozerwać po pracy kosząc mobki, a nie by sterczeć na kanałach, handlować i chełpić się tym, że kogoś się zbajerowało . Gdybym chciał głównie handlu, poszukałbym sobie gry z innego gatunku. Dla mnie H&S ma być grą hack and slash a nie trade and slash. Nekromantę kupię i wystarczy, że pogram nim sobie po ok 2h dziennie i imo te 15 ojro jest tego warte.

Większość? Wyniki ankiety też podasz? To, że dla ciebie wystarczające jest bicie hord stworków mi nie przeszkadza, nie rozumiem tylko dlaczego jestem pozbawiony wyboru i zmuszony do robienia tego co ty.

Więc tak: 300zł na samą grę + dodatek, blizzard obiecywał masę cudów:

-PVP z trybami 2vs2, 4vs4, + jakieś rankingi i specjalne sezony.

-Szczeliny miały być niepowtarzalne, miały wprowadzić jak to blizzard stwierdził "nową jakość endgamu", a w efekcie dostaliśmy po prostu zwykła farmę na mapach, które powtarzają się co chwile.

-Mieli wspierać grę o nowe ciekawe rozwiązania, a zamiast tego upraszczają rozgrywkę, bo ludzie co chwile płaczą że jest za trudno.

-Itemizacja miała być świetna i ciekawa, a każda legenda miała wywoływać uśmiech na twarzy, a oczywiście teraz mamy sytuację że legend leci naprawdę dużo, a większość to bezużyteczny crap.

Mógłbym tak wymieniać, i wymieniać. Grałem od premiery, strasznie podobało mi się pierwsze inferno, nie które rozwiązania z AH mogły zostać, bo teraz ten handel to kupa. Choć spędziłem jakieś 600+ godzin z tą grą i wspominam ją naprawdę miło, to po kilku latach grania uświadomiłem sobie że blizzard zrobił nas w nie małe bambuko, a do tego mam za postać + parę dupereli zapłacić 63zł? Niestety podziękuje.

Gdyby każda postać w Diablo 3 była warta 15 usd, to podstawka kosztowałaby 90usd(340zł), nie wliczając ceny samej gry (bo przecież samą postacią nie pograsz). Jeżeli nekromanta nie jest wyceniony na 15 usd ponieważ są w paczce dodatki (sloty, kosmetyki etc), to czemu nie mogę go kupić taniej bez nich? Ergo nekromanta jest wyceniony na 15 usd. Te 'łakocie' w paczce mają tylko działać jak lubrykant na nieco bardziej świadomych klientów.
Class-dlc to nie jest sam z siebie zły pomysł. Cena jest jednak za wysoka. To jednak nic nowego, ponieważ mówimy o firmie dla której avatary do karcianki są warte 10 usd sztuka. Blizzard jest po prostu przekonany, że lepiej się podstawić pod wieloryby które i tak zapłacą, niż ryzykować sensowną ceną z której i tak nie każdy skorzysta. Wolą doić nowobogackich, a normalnych klientów łapać na promocjach.

Nie oceniam ludzi, którzy paczkę kupują. Wasze pieniądze, brawo wam, że macie taki zbędny dochód. Nie znaczy to jednak, że będę chwalił blizzard za robienie słabej oferty do porzuconej gry. Fakt, diablo jest porzucone bo nie generuje stałego przychodu jak inne gry firmy. Jednak jak chcieli znaleźć metodę obrócenia tego kota ogonem, to mogli się za nią uczciwie za brać, a nie na odwal. Dla porównania postaci do Coop'a w starcrafcie 2 chodzą po 5 euro i tryb ma się bardzo dobrze.

to tak samo mozna powiedziec o kazdej grze , chociazby skoro w Ros dodali 1 postac i 1 akty ( a w podstawowce 4 akty i 5 postaci) to dodatek powinien kosztowac 4-5 razy mniej

ale wiadomo , ze nikt tak nie patrzy i tak samo nie powinno sie patrzyac na cene nekromanty a 15 euro to normalna cena nawet dla Polaka ( pracujacego ) a nie dla nowobogakich jak to nazwales

a nalezy dodac , ze to zakup calkowicie opcjonalny , wiec wole tak niz jakby mieli robic obowiazkowy dodatek za 30 euro w ktorym daliby nekrosa i nowy akt

Ile masz gier na steam za 15 euro? To nie jest normalna cena, to produkt ekskluzywny. Dla wierny fanów gry i kolekcjonerów, nie przypadkowych ludzi. A wszystkie dodatki są nieobowiązkowe. Nikt ci nie kazał kupować reapera. Podstawka dalej działa normalnie.

a ile masz na humble bundle? takie porownywanie nie ma sensu , nie mowiac ze i Blizz i D3 to marka to tak jakby porownywal Nike z jakims noname i sie dziwil ze Nike sa drozsze

i tak Ros byl obowiazkowy bo moze i podstawka dziala ale juz nie jest wspierana i bez Rosa nie ma sensu grac ( za to bez nekromanty mozna normalnie grac innymi postaciami i roznicy sie nie zauwazy)

anyway skoro misje Novy do Sc2 kosztowaly 15 euro to chyba tylko prawdziwi optymisci wierzyli , ze nekro bedzie tanszy

Ta różnicy się nie zauważy tyle, że po PST widać było że zrobili necro niezle OP coby każdy go kupił no i zgadnij co... każdy go kupi kto chce sobie jakoś w miarę normalnie pograć i nie odstawać od reszty z dpsem.

4x necro zrobili jakiś wciul wysoki GR, także GG. zrobili OP coby na wszelki wypadek komuś nie wpadł do łba głupi pomysł NIE kupienia ich cudownego DLC... teraz kupio bo inaczej se nie pograjo :]

Cena pakietu na rynkach zach europy, australii, canady, stanow zjednoczonych itd. to smiech na sali, mniej wiecej zestaw 2 burgerow z frytkami i coli w macu.

Natomiast, zgodze sie z Wami, ze POE dodaje wiecej rzeczy do gry (prawdziwy content) .... za free, a oni tutaj z platna i zreszta (za pewne, przehype'owana postacia) ... jeszcze sobie wliczaja, ze w cene pakietu wchodzi "portret", skrzydla (prawie te same skrzydla, za darmo za 10 meczy w hotsie byly teraz do zgarniecia.

Generalnie skok na kase i tyle, spoko jak ktos sobie pograc 1-2 dni, ale generalnie maja wyjebane na graczy od dawna. Jakbym byl fanem Diablo/graczem tej gry, ktory gra wiecej niz 1 przejscie aktow to bym sie obrazil na wydawce.

BLIZZARD JUZ NIE JEST OD LAT SAMODZIELNYM STUDIEM, od lat post Wotlk/przed releasem Diablo 3, "wchlonelo go activision" i tam zapadaj glowne decyzje, takze wiecie.

Trzymanie sie w zaparte, ze Blizzard jak Nike ... to naiwnosc graczy, juz od dawna nieee.

Absolutnie nie mam zamiaru nikogo obrażać ale co to jest 60zł? Nawet jeśli jakiś dzieciak chciałby to kupić to wystarczy iść na jeden dzień poroznosić ulotki. Po 3 latach od dodatku, wychodzi dlc i jest płacz, że ktoś chce za to 60zł, przy czym jest to dlc całkowicie opcjonalne. Inna sprawa nie ma co liczyć, że Blizzard będzie dostosowywał ceny do polskiego rynku, u naszych zachodnich sąsiadów są to niecałe 2 godziny pracy minimalnej, i to ma być wygórowana cena?

Ta różnicy się nie zauważy tyle, że po PST widać było że zrobili necro niezle OP coby każdy go kupił no i zgadnij co... każdy go kupi kto chce sobie jakoś w miarę normalnie pograć i nie odstawać od reszty z dpsem.

4x necro zrobili jakiś wciul wysoki GR, także GG. zrobili OP coby na wszelki wypadek komuś nie wpadł do łba głupi pomysł NIE kupienia ich cudownego DLC... teraz kupio bo inaczej se nie pograjo :]

moze i tak nie gralem na ptr , anyway nawet jesli bedzie Op to znerfia a w grze w ktorej pvp nie istnieje ( i w zasadzie w ogole praktycznie zadna rywalizacja nie istnieje no moze poza tymi co robia naprawde wysokie Gr ale to sa ludzie co graja setki /tysiace godzin wiec wydac 15 euro w gre w ktora grasz tyle czasu to chyba nie tragedia) to fakt, ze jakas klasa jest Op przez pewien okres napewno nie zachecilby do kupna

ja necrosa nie kupuje ( druida moze bym kupil) bo w d2 tez jakos za wiele nim nie gralem i nie czuje , ze zostalem zmuszony do kupna ( zwlaszcza ze rankingi solo riftow sa do kazdej klasy wiec nawet jakbym chcial sie z kims scigac to nie ma problemu) no

Ludzie nie zdają sobie sprawy jakie społeczności tworzą gracze Diablo i PoE.

Tak, PoE jest bardziej szanowane wśród GRACZY i w tym środowisku się rozwija, lecz Diablo ma o wiele szersze zasięgi niż PoE.

Wielu graczy Diablo nie jest nawet "graczami", to znaczy nie znają się na nich, nie "siedzą" w nich i nie wiedzą co się w tym światku dzieje, ale gra w Diablo w ramach relaksu po pracy czy z przyjaciółmi.

Diablo jest o wiele bardziej przystępniejsze i rozpoznawalne.

Nie znam osób, które nie wiedziałyby, czym jest Diablo 3, za to nieliczni wiedzą czym jest PoE i w 100% są to osoby, które poznałem w innych MMO.

I tak nekromanta będzie za grosze niedługo więc się z niczym nie śpieszę bo nie czuje potrzeby kupowania nekro. Teraz w podobnej cenie co ten nekro stoi D3 battle chest ( podstawka + ros ) więc dla niektórych może i na ten moment to duża cena :)

Czy tylko ja nie rozumiem wielkiego bólu d*py (w szczególności Polaków) na cenę pakietu nekromanty? 63 zł ( bo tyle w przeliczeniu z euro na pln wychodzi) to owa cena. Zastanówcie się ile w item shopach w innych grach kosztują cosmetic itemy. Podpowiem, tyle samo lub więcej. Nie dość, że dostajemy w zamian nekromantę ( czyli kilkadziesiąt, a dla niektórych nawet kilkaset godzin rozgrywki) to do tego mamy masę głupotek. Niech ktoś mi poda kilka argumentów za tym, że to naprawdę drogo. Póki co w polskim internecie jest tylko masa śmieciowych artykułów jak "http://mmo24.pl/gry/horrendalnie-wysoka-cena-pakiet-nekromantow-diablo-3/" który nie podaje żadnego argumentu, a autor nie potrafi odpowiedzieć nawet na komentarze ludzi z jakimkolwiek sensem.

Jedyne co mnie osobiście boli to to, że cena pewnie za miesiąc spadnie o 25%-50% jak ze wszystkimi produktami blizzarda.

inb4 Boli bo kupię tak szybko, jak się będzie tylko dać :3333.