Cenzorzy, komentarze na portalu

Na wczorajszym zebraniu redakcji postanowiliśmy rozwiązać problem jakości komentarzy na portalu. Dzisiaj więc wprowadziłem system raportowania komentarzy.

Od tej pory każdy użytkownik może zgłosić każdy komentarz do sprawdzenia przez redaktora.

Redaktorzy mają natomiast możliwość przeglądania wszystkich komentarzy, a te zaraportowane pokazują się na samym początku listy. Dla wygody wprowadziłem także możliwość masowego zaznaczania i kasowania linków.

Korzystając z okazji chciałbym ogłosić, że poszukujemy użytkowników na stanowisko "Cenzor".

Obowiązki cenzora:

Usuwanie komentarzy nic nie wnoszących, wulgaryzmów, spamu i wszelkich innych niechcianych komentarzy

Wymagania:

staż na naszym forum, nienaganna opinia wśród innych użytkowników

Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie się do mnie przez PW. Ranga Cenzor gratis :)

Ja sie moge tym troszke zajać , ale bez zmiany rangi(tak mi dobrze) i po tym jak sie ekipa zbierze i wyczyscisz komenty :)

Dacie temu Orkowi cenzora ? : P Broda, Ty i Cenzor ? : D To jak doświadczona dziewica.

Cóż, może niech moderatorzy dostanę te fuchę i tak mało mają roboty obiboki. : P

Dacie temu Orkowi cenzora ? : P Broda, Ty i Cenzor ? : D To jak doświadczona dziewica.Cóż, może niech moderatorzy dostanę te fuchę i tak mało mają roboty obiboki. : P

moderatorzy tez beda mogli to robic, bo byla to juz ustalone wystarczy wyrazic chec do tego i napisac do Chmarusa ; ) sam jestes obibok !

Ja sie mogę podjąć pracy na tym stanowisku z wielką chęcią :D

Na forum juz jestem "jakiś" czas :D

Ja też wysłałem pw do Chmarusa.Nie mam co robić to popracuje trochę. :)

Heh, ja tez PW wysłałem,

Na wczorajszym zebraniu redakcji postanowiliśmy rozwiązać problem jakości komentarzy na portalu. Dzisiaj więc wprowadziłem system raportowania komentarzy.

Od tej pory każdy użytkownik może zgłosić każdy komentarz do sprawdzenia przez redaktora.

Redaktorzy mają natomiast możliwość przeglądania wszystkich komentarzy, a te zaraportowane pokazują się na samym początku listy. Dla wygody wprowadziłem także możliwość masowego zaznaczania i kasowania linków.

Korzystając z okazji chciałbym ogłosić, że poszukujemy użytkowników na stanowisko "Cenzor".

Obowiązki cenzora:

Usuwanie komentarzy nic nie wnoszących, wulgaryzmów, spamu i wszelkich innych niechcianych komentarzy

Wymagania:

staż na naszym forum, nienaganna opinia wśród innych użytkowników

Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie się do mnie przez PW. Ranga Cenzor gratis :)