[Cerberus] FC GitGud - rekrutujemy!

Gildia: GitGud
DC | Serwer: Chaos | Cerberus
Języki: Polski/Angielski

Siema wszystkim!
Jesteśmy jak na razie małą gildią z rangą 30 na serwerze Cerberus. Chcielibyśmy zrekrutować nowych ludzi, starych wyjadaczy jak i osoby świeże, dopiero zaczynające przygodę z FF14. Naszym celem jest wspólna gra i zabawa razem! Jesteśmy wyluzowaną gildią, nie zależy nam na tym, żeby była ona jak największa.

Nie wymagamy no life’ienia w grze 24/7. Na chwile obecną posiadamy mały gildyjny domek w Empyreum, codziennie włączone buffy oraz Discorda.
Gdy już będziemy mieli wystarczająco osób do wspólnej gry, chcielibyśmy robić stary jak i nowy content wspólnie. Zbieranie mountów/glamourów/savage/extreme content, jak również aktywności w większych grupach jak Bozja/Eureka czy FATE. W skrócie - wszelki kontent, który gra ma do zaoferowania. Udział w trudniejszych aktywnościach jak extreme/savage nie jest wymagany więc jeśli tylko chcecie mieć z kim grać, pośmiać się lub po prostu miło spędzić czas w grze to zapraszamy :wink:

Wszyscy będą mile widziani! Jeśli Ci się u nas nie spodoba, zawsze możesz nas opuścić :slightly_smiling_face: Możecie do nas napisać bezpośrednio w grze na serwerze Cerberus (Blatzk Mighty), (Saiieq Darkein) lub na Discordzie (blatzk#1111), (Saiieq#8530)

Dodatkowo: Mimo że już staż mamy trochę większy, to nie dotykaliśmy jeszcze trudniejszej części gry - jednym z naszych celów jest rozpoczęcie jej eksploracji. Tak więc szukamy też członków do statica! Spodziewamy się dużej ilości śmierci i dobrej zabawy (choć staramy się grać na poziomie).
Dzięki i mamy nadzieję zobaczyć Was w grze!

*Oczywiście rozumiemy, że nie każdy chce robić nową postać lub wydawać pieniądze na zmianę serwera więc równie dobrze możesz dołączyć na discorda oraz Cross-world Linkshella i grać z nami przez cross-world party.

gpose