Chapter II - The Elven prophecy

Już dziś o godzinie dwunastej "w życie" wejdzie pierwszy dodatek do gry Runes of Magic zatytułowany "Chapter II - The Elven prophecy". Główne zmiany i innowacje jakie wniesie to:

* Nowe klasy: Warden & Druid

* Nowa grywalna rasa: Elfy

* Nowe obszary

* Nowe instancje

* Maksymalny level zostanie zwiększony do 55

* Nowy system tytułów

* Nowe mini gry

Ten dodatek do gdzie ściągnąć?

Ze strony ROM-a. Ja poczekam na clienta ściągającego grę z możliwością przerwania, teraz nie ściągnę.

A przy włanczaniu normalnego rom'a sie nie zacznie sciągać?

A przy włanczaniu normalnego rom'a sie nie zacznie sciągać?

Po włączeniu starszej wersji ROM sam się uaktualni do wersji Chapter II - The Elven prophecy,nie jest wymagany całkiem nowy client

A linki nowego clienta z możliwością wznawiania są na Runesofmagic-online.pl

Już zacząłem grać i mogę podać pierwsze prażenia.

Pierwsze, co zauważyłem, to nowy dziennik i zupełnie odmienne dźwięki. Później zmiany są coraz bardziej widoczne- wprowadzono możliwość sadzenia roślin, mocno usprawniono crafting. Poza tym jest jeszcze jedna widoczna zmiana- wprowadzono nowe animacje i usprawniono starsze.

zapomniales o nowych instach ;]

zapomniales o nowych instach ;]
* Nowe instancje

Miło by było gdyby nowy dodatek wprowadził poprawkę do muzyki, gdyż zawsze rzadko u mnie leciała...

Nigdy nie wiedziałem czemu, nie raz z 5 min była kompletna cisza. Frustrujące, bowiem ja zawsze cenie muzykę w grze...

Już dziś o godzinie dwunastej "w życie" wejdzie pierwszy dodatek do gry Runes of Magic zatytułowany "Chapter II - The Elven prophecy". Główne zmiany i innowacje jakie wniesie to:

* Nowe klasy: Warden & Druid

* Nowa grywalna rasa: Elfy

* Nowe obszary

* Nowe instancje

* Maksymalny level zostanie zwiększony do 55

* Nowy system tytułów

* Nowe mini gry