Chce zacząć grę w Guild Wars 2

Siemka mam pytanko czy granie solo w Guild War 2 ma sens? Jeżeli tak to powinien zakupić w tej grze w sensie jakieś dodatki itd?

Tak warto, podstawka jest za darmo, więc na początek nie musisz wydawać pieniędzy na dodatek. Później jedynie dokupujesz path of fire, czyli drugi dodatek, pierwszy dostajesz w gratisie.

1lajk

Dodatkowo Ci wspomne tylko zebys nie byl zaskoczony- w grze co jakis czas wychodzi dlc (ok 3 miesiace) jezeli zalogujesz sie do gry od momentu premiery tego dlc do momentu premiery nast dlc (nawet na 1 sekunde) to dostajesz go za free. Pozniej zeby go miec trzeba go kupic za gemy. A gemy mozesz kupic za złotowki lub gold z gry.

1lajk

Sam gram solo i polecam, jedyne o czym nie wspomnieli moi poprzednicy a co warto zakupić to fajny skin, żeby się lepiej grało xD

Fajne skiny to sie craftuje :smiley: albo wymienia za bl scrap materialy/gold :]

No ale Panie Majki kochany, nie ma to jak świecący skin z item shopu, nie na darmo są to Fashion-Wars

Nie ma to jak biegać z legendarną bronią.

Tylko ze piekne w tej grze jest to ze tj ja od lat nie wydalem ani zl a co mi sie podoba to z TP kupie albo inna droga da sie zdobyc i to w sumie bez farmy. Ale tak na prawde te najladniejsze itemy jak dla mnie to najczesciej sa to zdobycia pomijajac TP.