Chcemy klasycznego globalnego serwera metin2.pl!

Witajcie!

kiedyś bardzo dużo grałem w metin 2, praktycznie to kiedys była dla mnie jedyna gra którą grałem, to chyba jest do dzisiaj gra w której mam chyba przegrane najwięcej ilość godzin w porównaniu do innych gier. Gdy globalny serwer metin2 mi się znudził to zacząłem grac na prywatnych serwerach, później gdy chciałem powracać do globalnego metina 2 to szczerze nie za bardzo mnie przekonywało to co dodali do tej gry. Bardzo dużo się zmieniło, do itemshopu dodali możliwość kupna yang. Bodzia, dodania i zmianki bonów można łatwo dostać ze skrzynek. dla mnie to jest bezsensu, kiedyś na to wszystko trzeba było sobie zapracować a teraz można to dostać od tak... Kiedyś jak ktos miał coś +9 to był mega szpan a teraz to już norma :/ Grałbym w metka gdyby było tak:

- max lvl 99

- Dodania i zmiany tylko w IS (lub za bardzo dużą ilośc yang u jakiego handlarza)

- Usunąć skrzynki które dostajemy za którys tam lvl postaci

- usunąć z IS możliwość kupna yang

Kto jest za tym aby zrobić jakąś petycje o powstanie serwera klasycznego np. z 2010r. ?

Piszcie poniżej! ;)

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA oni wywalą tą petycje do kosza zanim do nich dotrze! na jakim ty świecie żyjesz... ludzie na steam przez 3 tygodnie upominają się o serwery only steam by było mniej cheaterów i nawet notki "nie nie mamy tego w planach" nie dostali, a ty chcesz serwery "vanila" błagam cie zejdz na ziemie, ze śmiechem może troche mnie poniosło ale rozbawiłes mnie do łez dzieki.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA oni wywalą tą petycje do kosza zanim do nich dotrze! na jakim ty świecie żyjesz... ludzie na steam przez 3 tygodnie upominają się o serwery only steam by było mniej cheaterów i nawet notki "nie nie mamy tego w planach" nie dostali, a ty chcesz serwery "vanila" błagam cie zejdz na ziemie, ze śmiechem może troche mnie poniosło ale rozbawiłes mnie do łez dzieki.

Ok, najpierw napisze do nich, zobaczymy co odpiszą i czy wgl odpiszą ;)

Widac zes mlody i naiwny czlowiek. Masz wiare ze corpo zrob cos dla graczy uszczuplajac swoj zysk ehh

To nie ma sensu.. już powstawały takie serwery old-schoolowe i co? wszystkie leżą bo to, że te 8 lat temu fajnie się grało nie znaczy, że teraz będzie znów tak samo i jeszcze te zmianki w IS xD ta gra od zawsze była P2W ale dawniej to nie przeszkadzało a teraz myślisz, że ktoś chciałby chodzić z eq+6 1500 hp albo wydać 200zł żeby jeden item wymixować. Ludzie to, że dawniej było fajnie za dzieciaka nie znaczy, że teraz też tak będzie już to było udowadniane na różnych grach i w większości przypadków takie serwery po miesiącu świeciły pustkami

Witajcie!

kiedyś bardzo dużo grałem w metin 2, praktycznie to kiedys była dla mnie jedyna gra którą grałem, to chyba jest do dzisiaj gra w której mam chyba przegrane najwięcej ilość godzin w porównaniu do innych gier. Gdy globalny serwer metin2 mi się znudził to zacząłem grac na prywatnych serwerach, później gdy chciałem powracać do globalnego metina 2 to szczerze nie za bardzo mnie przekonywało to co dodali do tej gry. Bardzo dużo się zmieniło, do itemshopu dodali możliwość kupna yang. Bodzia, dodania i zmianki bonów można łatwo dostać ze skrzynek. dla mnie to jest bezsensu, kiedyś na to wszystko trzeba było sobie zapracować a teraz można to dostać od tak... Kiedyś jak ktos miał coś +9 to był mega szpan a teraz to już norma :/ Grałbym w metka gdyby było tak:

- max lvl 99

- Dodania i zmiany tylko w IS (lub za bardzo dużą ilośc yang u jakiego handlarza)

- Usunąć skrzynki które dostajemy za którys tam lvl postaci

- usunąć z IS możliwość kupna yang

Kto jest za tym aby zrobić jakąś petycje o powstanie serwera klasycznego np. z 2010r. ?

Piszcie poniżej! ;)

Może WoM2?
Max. poziom 105, ekwipunek +9 budzi podziw innych graczy, sam rozwój postaci trwa dość długo, ale jest to ciekawy proces. Do serwera możesz wracać w każdej chwili, ponieważ trzymamy się już 5 lat i chcemy jeszcze dłużej!
Zmianki są dostępne w grze, jednak dość sporo kosztują, więc mixowanie ekwipunku jest wyzwaniem.
Pozdrawiam!
https://eclipse.wom2.org/index.php