Chciałbym zagrać

Cześć wszystkim.

Dziś po newsie Guru naszła mnie ochota zagrać w tą legendarną grę, mam 23 lata wiec najwyższy czas spróbować (bo jak nie teraz to kiedy)

Dlatego mam parę pytań do obeznanych.

- chciałbym pyknąć na globalu ewentualnie na prive wiec pytanie jak to wyglada na tym pierwszym.

- co muszę wiedzieć rozpoczynając przygodę w Tibie.

- plusy i minusy.

- fajnie by było jak byście dali coś od siebie.

Wszystkim za odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Na globalu bez znajomych szybko Ci się znudzi. Najlepiej pójść na jakiś lowrate priv i zaopatrzyć się w sporą playliste mp3.

+ pvp, integracja z innymi graczami, duża różnorodność przedmiotów, questów
- niska inteligencja sporej liczby graczy, najlepsi już odeszli od tej gry i ogólnie świetliste czasy odeszły

Na globalu a dokładnie na Morcie jest niewielu graczy maksymalnie ile widziałem to 800 a gdzieś po 2 w nocy z 300. Jest teraz nowy ots Kasteria pod tibie 8.0, tam oczywiście więcej osób niż na globalu ale jest to tibia z dawnych czasów o wiele trudniejsza od dzisiejszej. To dla niektórych może być plus a dla innych minus.

Aby rozpocząć przygodę z tibią warto zaopatrzyć się w pacca. Gdy już wbijesz większy lvl warto znaleźć jakiś polaków(co na Morcie nie trudno) do teamhuntów.

Cześć wszystkim.

Dziś po newsie Guru naszła mnie ochota zagrać w tą legendarną grę, mam 23 lata wiec najwyższy czas spróbować (bo jak nie teraz to kiedy)

Dlatego mam parę pytań do obeznanych.

- chciałbym pyknąć na globalu ewentualnie na prive wiec pytanie jak to wyglada na tym pierwszym.

- co muszę wiedzieć rozpoczynając przygodę w Tibie.

- plusy i minusy.

- fajnie by było jak byście dali coś od siebie.

Wszystkim za odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam.