Cherry Credits - problem z rejestracją/

O MÓJ BOŻE. Jeszcze nigdy zwykła rejestracja nie napsuła mi tyle krwi. Kiedy wpisuję adres e-mail to wyskakuje mi "błędny adres e-mail". No o mój Boże. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Help!

A mail z jako domeno masz .com czy .pl bo o ile się nie mylę to Cherry Credits nie przyjmuje maili z domeno .pl

przepraszam że się włączam do tematu ale mam domenę eu i nadal mi nie działą

Ogolnie cherry nie ogarnelo za dobrze calego procesu przejscia z shanda do cc, ludzie mieli ( nie wiem czy nadal nie maja) wiele problemow, stworzyli nawet poradnik, ja sam chyba z tydzien sie meczylem az w koncu poradnik przeczytalem, jesli dobrze pamietam to najlepiej zrobic konto cherry credits, a potem polaczyc eu + cc.

http://forum.cherrycredits.com/forum/213-account-issues/ nie wiem czy moge podawac linki, jesli nie to mi napiszcie, albo niech admini usuna. Po rejestracji ,jesli cc tego nadal nie naprawilo, mozesz nie miec postaci , wtedy nalezy napisac wszystkie nicki i ci przywroca , chyba.

a jak zrobić konto na CC? bo mam tylko ze mogę się zalogowac

nadal nie dzaiła

PS zmieniłem konto

łącze Cherry Credits z Cherry Exchange i nic

Teraz mi sie przypomnialo ze cos bylo z numerem telefonu dla polski zepsute.Czt nie mozesz sie polaczyc w finalowym etapie czy to jest jakos wczesniej? Na poczatku to bylo poprostu zepsute i ludzie musieli odswiezac co jakis czas. Przeczytales poradnik? Wiem ze gdzies byl lepszy a francuz -Seafield ,ktory to napisal pisze pogmatwanie i nie zna angielskiego. Polecam probowac , albo czekac az nexon eu sie polaczy z na i moze wtedy zdejma blokade ip na dn na i sie zobaczy jaki ping bedzie.

I co, ogarnęliście coś jeszcze, bo ja już się dzisiaj przy tym nieźle wku****em.

EDIT

Ok, jakby ktoś jeszcze potrzebował pomocy z tym diabelstwem to udało mi się założyć konto na emailu Yandex.com

O MÓJ BOŻE. Jeszcze nigdy zwykła rejestracja nie napsuła mi tyle krwi. Kiedy wpisuję adres e-mail to wyskakuje mi "błędny adres e-mail". No o mój Boże. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Help!