[Chronicles of Elyria] Hrabstwo Altum poszukuje graczy!

Hrabstwo z polskim przywódcą zaprasza!

Zapraszamy do dołączenia się do Hrabstwa Altum (County of Altum) w grze Chronicles of Elyria!

Zostań burmistrzem osady, baronem, lub też rzemieślnikiem lub rolnikiem uprawiającym ziemie - możliwości jest tak naprawdę jeszcze więcej!

Rozwijaj swoją postać w bezpiecznym hrabstwie , w którym znajdziesz także polską społeczność!

Co to jest Chronicles of Elyria?

image
Chronicles of Elyria to utrzymana w klimacie średniowiecznego fantasy gra MMORPG z elementami strategii oraz survivalu , w której – po raz pierwszy w historii gatunku – kontrolowana przez gracza postać starzeje się i umiera, przekazując swą spuściznę kolejnym członkom rodziny.

Akcja gry toczy się w rozległej, tytułowej krainie Elyria. Oprócz typowych dla gier MMORPG elementów, takich jak wykonywanie kolejnych zadań, w grze musimy więc także dbać o zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych naszego bohatera: głodu, pragnienia czy odpoczynku oraz schronienia przed zimnem i upałem. Podczas zabawy zajmujemy się także zarządzaniem własnymi włościami , będącymi częścią rodzinnej spuścizny. Możemy też poślubić wybrankę/wybranka serca i mieć dzieci.

Jak wygląda Hrabstwo Altum?

Hrabstwo Altum, w Królestwie Arkadii (EU-Selene) rządzone jest przez hrabiego Ceridiana z Domu Caledon, jest silne i lojalne wobec swojego Lorda, Jego Wielkiego Księcia Gius Aquila z Latium. Sercem hrabstwa jest wielkie nadmorskie miasto Quilia - klejnot koronny hrabstwa, centrum handlu i siedziba władz lokalnych.

Hrabstwo Altum zajmuje się poszerzaniem wiedzy, koncentrując się na handlu, badaniach oraz mającym aspiracje stania się hrabstwem nadmorskim .

Jako rolę drugorzędną, chcemy skupić się na silnej armii obronnej, która może być łatwo przekształcona w armię ofensywną, gdy będzie to niezbędne - innymi słowy - poprzez silną i samowystarczalną gospodarkę dążymy do zwiększania naszych potrzeb wojskowych.

Podczas gdy wybór domen i osiedli nie został jeszcze dokonany, Hrabstwo Altum zamierza być przybrzeżnym regionem z ziemią pokrytą lasem deszczowym.

Wszyscy obywatele Altum pomogą zaplanować lokalizację, dlatego jest to idealny moment aby się do nas przyłączyć! Twórz z nami historię!

Wartości które reprezentuje Hrabstwo Altum

Główne wartości znajdują odzwierciedlenie w naszym herbie:

Odwaga - Mądrość - Dobrobyt

  • Odwagę symbolizuje lew i dwa miecze.
  • Mądrość, umiejscowiona nad tarczą biblioteka.
  • Dobrobyt to sześć gwiazd rozlokowanych wokół Lwa.
  • Laury oznaczają, że wszyscy obywatele zostaną nagrodzeni za oddanie i pracę - jest to hrabstwo naprawdę oparty na nagradzaniu zasług!

Lokalizacja Hrabstwa Altum

Jest to bardzo zarysowa mapa, ale nasze hrabstwo będzie znajdowało się w granicach Królestwa Arkadii (oznaczone na mapce poniżej).

Podsumowanie informacji o Hrabstwie Altum

Serwer: EU-Selene
Królestwo: Królestwo Arkadii
Księstwo: Księstwo Latium
Hrabstwo: Hrabstwo Altum
Rządzący: Ceridian z domu Caledon
Podstawowe kolory: Złoty Królewski, Czarny Aksamit

Cele podstawowe: Handel, i poszerzanie wiedzy
Drugorzędne cele: PvP poprzez zorganizowanie wysokiej jakości stojącej armii (mniej liczb, ale lepiej wyposażone i przygotowane)

Roleplay: Roleplay jest mile widziany, ale nie jest wymagany. Ci, którzy nie chcą grać, proszę szanować tych, którzy to robią.

Kim możesz zostać przyłączając się do Hrabstwa Altum?

Obecnie poszukujemy graczy wszystkich profesji , ale przede wszystkim burmistrzów wielkich miast handlowych i wiosek, aby przyłączyli się do hrabiego Ceridiana z Domu Caledon w budowie tego, co może być największym nadmorskim hrabstwem w całej Elyrii!

Co nas wyróżnia?
Będziemy koncentrować się na skutecznym zarządzaniu zasobami wiedzy w grze, handlu i rzemiośle oraz mniejszej liczbowo, ale wysoko wykwalifikowanej i dobrze wyposażonej armii.

Jeśli jesteś burmistrzem, będziesz miał niesamowitą możliwość bycia częścią prawdziwie zjednoczonego i silnego Królestwa Arkadii, które jest pod wielkim kierownictwem!

Kogo szukamy?

  • Burmistrzów (otwarte stanowiska),
  • Obywateli - od żołnierzy, marynarzy po rolników i rzemieślników, którzy chcą być częścią naszego hrabstwa i uczynić z niego swój własny dom.

Wskocz na Discord i dowiedz się więcej!

Aby dołączyć do nas, wejdź na nasz kanał Discord i porozmawiajmy o tym, co chcesz osiągnąć w Chronicles of Elyria i jak moglibyśmy Ci pomóc.

Nasz Discord:
https://discord.gg/HTc8DzY

to trzeba kupić ? w jakiej fazie jest gra ? czy będa wipe?

Już tłumaczę, gra jest dopiero w fazie developingu, twórcy gry jednak powinni w najbliższym czasie wydać pierwszą Alpha.
Mimo, że gra dopiero się rozwija, bardzo szybko powstaje silne ‘community’, ze względu na ‘meta-grę’ - czyli organizowanie się w królestwa, księstwa, hrabstwa i wioski.
Wielu może powiedzieć, że to za wcześnie, jednakże jest to idealny czas na spokojne zaplanowanie terenu zanim gra ruszy na dobre.
Co do Hrabstwa Altum, mile widziane są całe gildie, gdyż hrabstwo może pomieścić spokojnie setki (jak nie więcej!) graczy.

ja tą grę sledzę juz od kilku dobrych lat i raczej wątpię że ona kiedykolwiek wyjdzie z fazy developowania xD

Wyjsc wyjdzie, blad producentow tej gry byl taki, ze podali naprawde nierealistyczne terminy - mysle ze teraz zdali sobie z tego sprawe - robia swoje i z czasem gra zostanie wydana. Jest to jakby nie bylo bardzo ambitny i raczej unikalny projekt na rynku gier mmo.

wczoraj czytałem że jest kolejna obsuwa i podobno fani już mają dość i nawet typy które wpłaciły po 1k dolarów za bycie królem mają wyjebane na tą grę :stuck_out_tongue: jak wyjdzie to pewnie za 3-4 lata a wtedy umrze śmiercią naturalną ze starości

Powoli budujemy społeczność wokół hrabstwa, zapraszam na discord po szczegóły!
https://discord.gg/HTc8DzY

a ta gra już jest dostępna ?

Gra jest w fazie rozwoju i obecnie nie da się w nią grać, można jednak kupić pakiet i zapewnić sobie dostęp do gry w przyszłości.

Wiele osób pyta, czemu ten post skoro Chronicles of Elyria jeszcze nie działa? Należy pamiętać, iż jest to nie tylko gra mmo-rpg, ale także gra strategiczna/polityczna. Wiele się dzieje jeśli chodzi o formowanie się społeczności wokół królestw, hrabstw i wiosek.
Nasz discord ma coraz więcej graczy, którzy chcą być zaangażowani wcześniej.

Warto także przypomnieć, iż nasze hrabstwo będzie posiadać minimum 10-18 wiosek (gdyż będziemy posiadali 3 hrabstwa połączone w jedno mega hrabstwo)! Także jest miejsce na stworzenie nawet kilku-kilkunastu niezależnych czysto polskich wiosek o różnej specjalizacji (rzemiosło, wojskowość, itd.)

Generalnie zapraszam na nasz discord! Nawet jeśli jeszcze nie planujesz być super aktywny, zawsze możesz śledzić co się u nas dzieje.

Discord czat: https://discord.gg/HTc8DzY

to jest jedna z tych gier które nigdy nie wyjdą a przynajmniej nie w czasie następnych 5 lat jak inne tego typu