Cieniste Dni (wilkołaki)

I. Ogólnie:

Gra opiera się na rywalizacji dwóch ras ludzi i demonów cienia. Ludzie nie znają tożsamości cieni, jednocześnie odgadnięcie tego kto jest ich wrogiem jest głównym celem gry dla nacji ludzkiej. W takim przypadku oczywiste jest, że głównym zadaniem demonów cienia jest pozostanie niewykrytym. Jednocześnie demony ustalają między sobą każdego dnia kogo mordują.
Główną metodą eliminacji i walki z demonami są codzienne głosowania - osoba wybrana większością głosów zostaje uśmiercona podczas egzekucji.


1.Cała interakcja pomiędzy graczami (oskarżenia, głosowania, analizy, podstępy) odbywa się za pomocą tematu gry oraz wiadomości PW wymienianych pomiędzy graczami. Istnieje zakaz przesyłania dalej wiadomości od MG, np. w celu pokazania innemu graczowi swojej przynależności do danej nacji.

2. Gracze, którzy zostaną uśmierceni, nie psują zabawy innym i nie wypowiadają się już w temacie gry.

3. Po śmierci gracza MG zawsze podaje prawdziwą nację postaci. Nie dotyczy to sobowtóra

4. Wygrywa nacja, która przeżyje (demony lub ludzie).

5. Chronologia tury: rozmowy i głosowania - > uśmiercenie ofiary egzekucji - > mord|| nowa tura.

6. Nikt poza MG nie zna liczby demonów cienia

II. Głosowanie szczegóły:

1. Głosowania odbywają się codziennie, wykluczając dzień pierwszy, a każdy gracz oddaje swój głos jawnie w temacie gry.

2. Aby głos był ważny należy go napisać do godziny 21:45.

3. Każdy gracz ma możliwość 1 zmiany lub 1 wycofania głosu dziennie .Złamanie tej zasady skutkuje unieważnieniem głosu gracza danego dnia i następnego również.

4. W przypadku, gdy kilku graczy zebrało największą liczbę głosów to uśmiercani podczas egzekucji są wszyscy z największą liczbą głosów.

5. Żeby głos był brany uwagę, musi zostać napisany konkretnie i przy zastosowaniu odpowiedniego schematu, wyglądającego tak:

Oddaję głos na gracza XXX
Przy zmianie swojej decyzji, schemat glosowania wygląda tak:
Wycofuję swój głos oddany na gracza XXX i głosuję na gracza YYY
Tekst musi zostać napisany na czerwono.

Poprzedni głos przekreślić by Maestro prowadzący grę przez przypadek nie wliczył go w głosy

III. Klasy

Demony Cienia

Sobowtór- Może podszyć się pod każdego gracza. Na pw piszę mi pod jakiego gracza chcę się podszyć. Wtedy też dostaje jego klasę.

Tkacz-Potrafi zmienić wynik głosowania i na śmierć posłać inną osobę. Zdolności może użyć tylko raz na całą grę.

Ludzie

Strażnik-Może wybrać osobę którą broni lecz nie siebie.

Wróżbita- Raz na dwa dni może prześwietlić wybraną osobę.

Skrytobójca- Raz na trzy dni może zabić dowolną osobę.

Pierwszy mord rozpocznie się dnia drugiego. Wyniki standardowo o 22:00

Lista Graczy

1.BlastBlue

2.Dzz

3.Nvminer

4.Alen

5.Kakeru

6.Xasarm

7.Pelgren

8.Oynoki

9.byczsek

10.Hantus

11.Abraxus

12.LoRoW

13.Misiael

14.Stratox

Zgłaszam się.

Mam jednak pytanie: mordy będą codziennie począwszy od dnia pierwszego? I o której będą podawane wyniki egzekucji i mordu?

Zgłaszam się

Aj em redi for łin.

A jaka jest szansa, ze wywalisz tkacza? xD

Maj bady is redy.

@Blast zapomniałem dopisać :)

@Dzz czyżby ona ci przeszkadzała? Raz na całą grę może zmienić wynik głosowania. Sądzę iż będzie to ciekawa klasa.

Zgłaszam się

Zgłaszam się~

Hmmm, w sumie nie jest zla. No dobra, zglaszam sie.

Wpisani. Jeszcze troszku brakuje :)

Eeej, daj mnie pod jedynkę, chcę się poczuć ważny : )

Szóstka to też fajna liczba :)

Chętnie zagram.

Dopisz

Dopisz i mnie. Fajnie jest powrócić do gry sprzed dwóch lat. :)

A co do zasad to zmieniłbym skrytobójcę. W połączeniu z sobowtórem gra za szybko się skończy. Proponowałbym umożliwić mu zabijanie raz na 3/4 dni tak, żeby mógł to zrobić maksymalnie 2 razy w ciągu gry.

Zapisz i mnie :P Dawno nie graliśmy co ? :D

Hantus jakiego acziwa dostal!

Ten znak to chyba za to iż zaszczelił jakiegoś wilczka.

@Hantus- W sumie słuszna propozycja.

@Abraxus. Ano dawno się nie grało :)

Piszę sie na to :)