Ciężki wybór dla niedzielnego gracza

Szukam gry mmorpg
Sprzęt : pójdzie wszystko
Cechy : duża populacja, może być p2w ale musi być free2play. Ogralem prawie wszystkie tytuły i mam do wyboru 4.
Blade i soul
Archeage
Riders of icarus
Bless

Zależy mi żeby gra żyła, bez czekania godzinami na rajdy itd. Gram tygodniowo jakieś 10h więc będę grał 4fun ewentualnie jakieś pvp.
Co powiecie na ten temat?, Bless bardzo mnie interesuje tak jak blade i soul w którego kiedyś grałem a z racji że mam mało czasu na grę to nie chcem go marnować na tytuł w który zagram parę h i zaraz się znudzi.

1lajk

““Bless bardzo mnie interesuje””" - nie rozumiem takich ludzi, jak moze interesować Cię umierająca gra w którą gra raptem 400 osób na steamie i pewnie za 2 miesiące zostanie zamknięta? nie szkoda Ci Twojego cennego czasu na takiego crapa?

Jak cię tak bardzo interesuje ten crap to wez sobie go pobierz i pograj a nie pytasz nołnejmów którzy mają odmienne preferencje nt. gier od Twoich w co warto grać a w co nie

Dlatego pytam bo nie chcem stracić swojego cennego czasu… Przeczytałeś wgl z zrozumieniem mój temat?, a ciekawi mnie tylko dlatego że jeszcze w nią nie grałem i nie rozumiem dlaczego tytuł odniósł taka porażkę bo na yt wygląda całkiem spoko.

A ja nie rozumiem takich ludzi jak ty którzy wypowiadają się i w wypowiedzi wgl nic nie wnoszą na dany temat.

z tych tytułów co wymieniłeś to chyba tylko blade and soul będzie Ci odpowiadał, jest P2W i F2P jeżeli masz już jakiś rozsądny poziom AP to właściwie nie czekasz w kolejkach na instancje.

Tak jak duszek napisał, z gier które podałeś tylko B&S się nadaje a do tego teraz będzie duży update co za tym idzie jeśli zapiszesz się na stronie dostaniesz token instant 60 lev więc ominie Cie exp jeśli go nie lubisz. Gra jak prawie każde f2p mmo ma elementy p2w ale da się grać bez inwestowania kasy