Clan PlayboyStars Rekrutacja

to co powiecie na granie we trójkę? :P

Tylko kiedy konkretnie on wstaje

Trochę szkoda że nie chcecie z nami grać bo przydaliby się tacy ludzie jak wy no ale rozumiem was, nic na siłe : D

Trochę szkoda że nie chcecie z nami grać bo przydaliby się tacy ludzie jak wy no ale rozumiem was, nic na siłe : D

A nie mozecie sie juz wstrzymac do tego maxa?

ja mogę z wami grać nie mówię nie ale nic nie stoi na przeszkodzie by i grac na tym w starych klimatach prawda? :)

A nie mozecie sie juz wstrzymac do tego maxa?

Serwer na którym mamy zamiar grać wstaje w sobotę więc raczej nie a tak jak mówię ode mnie z klanu nie ma chętnych na takie raty jak nie wypali ten serwer a w najbliższym czasie nie znajdziemy innego to zastanowię się nad l2 maxem .

Dokladnie.. na tego Ariena tez bym ostatecznie mogl isc gdyby nie npc buffer
Poza tym patrzac na ruch na forum online tez nie powali

Ale Seya mówiła że ponoć nie ma npc buffera

Ale Seya mówiła że ponoć nie ma npc buffera

Free Offline Shop

No mana potion/Drug

Sell Recipes until B

Town War - Auto Event Every Day

TvT Event (RED vs BLUE Team)

Normal NPC Buffer (EE, PP and SE 30 min)

NPC Exchange (You can trade Misc Items)

To wyklucza moje kochane granie WC z bluntem i w heavy/light... nad tym 20-40lvl chciałbym sie pomeczyc chociaz ze 3 dni.. a czasem to i x7 za duze raty

Dokladnie.. na tego Ariena tez bym ostatecznie mogl isc gdyby nie npc bufferPoza tym patrzac na ruch na forum online tez nie powali

Buffy są tylko na 30 min a dency i songi na 3 minuty (czy jakoś tak) więc dlatego robimy własny support ,ale jeszcze wymagamy duży online więc jest pytanie po ile byś grał dziennie?

Buffy są tylko na 30 min a dency i songi na 3 minuty (czy jakoś tak) więc dlatego robimy własny support ,ale jeszcze wymagamy duży online więc jest pytanie po ile byś grał dziennie?

We wtorek mam poprawe kolokwium (rozliczenie roczne <3) a tak to 2gi semestr jest luzny wiec gram zazwyczaj (jak nigdzie nie wychodze albo nikt nie wpada) tak 16:00 - 2:00 na tygodniu a w weekendy (jeśli nie: patrz wyzej) to i caly dzien nawet moge :P

Free Offline ShopNo mana potion/DrugSell Recipes until BTown War - Auto Event Every Day TvT Event (RED vs BLUE Team)Normal NPC Buffer (EE, PP and SE 30 min) NPC Exchange (You can trade Misc Items)To wyklucza moje kochane granie WC z bluntem i w heavy/light... nad tym 20-40lvl chciałbym sie pomeczyc chociaz ze 3 dni.. a czasem to i x7 za duze raty

cóż.. niby jest ten buffer ale z cienkimi buffami i tylko na 30min.. szczerze powiedziawszy.. lepiej mieć swojego buffa..

Betoniak ale widziales co bylo na sublimity... 30x tam chyba raty i drugiego dnia mialem spsa na 79 i amke +6 i ubitego golkonde juz na sube

No to nie wiem jak chcecie to zapraszam na rozmowe na ts 185.25.151.50 : D

ja miałem w trzy dni glada i sh na 77 plus zrobione questy na suby.. tylko tam startowałeś z 20lvlem.. no nie wiem.. cholera.. niby ten serwer nie daje takiego super buffera jak tamten.. zawsze można sprawdzić nie? co nam szkodzi?

sublimity dota zbyt op gralem tam od poczatku ale kradzieze itd zniszczyly serwer

sam już nie wiem...
A w te buffy wliczone sa PoF i PoW?

się okaże po starcie się zobaczy.. dawaj co nam szkodzi?

bez powa pofa

a jeszcze jedno (bo tego nie znalazlem) sa mana potiony?