Class quest again

Siema. Ponownie mam problem ze zmianą klasy. Tm razem kiedy już mam questa pisze mi że mam wykonać wszystkie kroki pierwszym jest pójście do trainera i tam wybrać jaką chce klase ( W moim przypadku chce żeby był to shadow) i podchodzę do niego i prowadzę rozmowę i nie ma żadnego class change wie ktoś o co chodzi ? ;c Albo ktoś miał podobny problem ? ;c

A lvl jaki masz?

20 i tera robię ten pierwszy the Supicious man 1 i Powiedzcie mi proszę gdzie mam to zrobić w Bewitching Forest Normal, hard, expert ? Gdzie ? Bo nie wiem ;c Wchodzę na Normal przeszedłem cały i nic ;/

`hmm wystarczy chyba Hard i musisz odnaleść kamień ,który jest chyba na samym początku ale nie pamiętam już zbytnio wciskaj ctrl podczas gry i rób te qesty w okienku tam są change class i potem bd miał testy. Które np musisz przejść nie tracąc 50% pż itp

warn_ico.png
Warn za archeologię. - crracked

Siema. Ponownie mam problem ze zmianą klasy. Tm razem kiedy już mam questa pisze mi że mam wykonać wszystkie kroki pierwszym jest pójście do trainera i tam wybrać jaką chce klase ( W moim przypadku chce żeby był to shadow) i podchodzę do niego i prowadzę rozmowę i nie ma żadnego class change wie ktoś o co chodzi ? ;c Albo ktoś miał podobny problem ? ;c