Cms pod sklep online

Jaki cms najlepiej sprawdzi się pod sklep online? Dodam, ze chodzi tutaj o sklep który oferuje sprzedaż hurtową.

W mojej firmie używamy magento

Prestashop i tak naprawdę nie potrzeba żadnych innych modułów - w standardzie dysponuje funkcjami jakie są potrzebne - no może z wyjątkiem generowania xml/csv z ofertą stanami magazynowymi - ale to drobny wydatek. Wystarczy wybrać dobrą firmę/osobę do wdrożenia tego i średnio ogarnięty pracownik da radę to obsłużyć.
Najlepiej będzie skontaktować się z nimi https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ Powinni dobrać odpowiednie rozwiązanie oraz stworzyć taki sklep, zajmują się takimi realizacjami.

Za malo informacji aby dobrze doradzic, nie wiemy jakie chcesz featury jakie masz plany skalowac to, wiec ciezko cokolwiek doradzic, no chyba ze jakas porada z dupy typu Gromix zeby wygladalo ze sie na czyms zna ^^

Trudno jest tutaj doradzić co jest najlepsze, bo napisałeś tutaj niewiele szczegółów. Jednak moim zdaniem warto byłoby po prostu skontaktować się z firmą, która będzie Ci coś takiego stawiała. Cms dobierz również pod kątem pozycjonowania, szczególnie jeśli chcesz promować się w sieci.

Chodzi Ci o dropshipping? Czy własna hurtownia i własny sklep? To powiem tak, możesz się bawić w wordpress i pluginy ale nic nie zastąpi Ci dedykowanego oprogramowania. Skyshop itp. Oczywiście nie sugeruj się podanym przeze mnie, ja tylko testowałem to do dropshippingu i zrezygnowałem. Nie sugeruj się też tymi pseudo trenerami na youtubie, którzy “świetnie zarabiają”, reflinkami i naciąganiem Ciebie, mnie na zakup softu i “poradników”. Powodzenia w szukaniu. Gdybyś potrzebował pomocy, to rozwiń bardziej szczegółowo czego potrzebujesz i sądzę, że wygooglowanie odpowiedniego forum pomoże bardziej.