Co dalej?

Przeszedłem grę i nie wiem co dalej mam robić. Na razie mam tylko standardową wersje gry, bez dodatku. Czy mogę jakoś wrócić do IV aktu? Czy muszę grać na nowo wszystkie akty?

W ustawieniach gry możesz sobie wybierać poziomy i akty które już przeszedłeś c:

W sumie, to gra teraz jest trochę bez sensu. 1. Jak kupisz dodatek, to cały gear, który teraz uzbierasz będzie do wyrzucenia, łącznie z gemami i matsami. 2. Za jakieś 2\3 dni wychodzi patch, który dodaje sezony

@HawKeXye - Dzięki. O to mi chodziło.

@D3AD - dodatek kupie dopiero od tyg. do 2 tyg. a i tak nie mam co robić to się trochę tam pobawię :P

Tylko się nie zraź do gry, bo z dodatkiem jest dużo lepsza. Po patchu jeszcze bardziej

Szkoda, a już taki podjarany byłem :P

Też mam tylko podstawkę, kupiłem by pograć ze znajomym, później ograłem pare gierek z ludźmi z tego forum, potem sobie farmiłem gear na witch doctora, nie słuchaj tych co mówią, że bez dodatku nie ma kompletnie nic do roboty, ludzie przed wyjściem dodatku też jakoś grali co nie?

Szkoda, a już taki podjarany byłem

Wystarczy doczytać twitta dalej "- probably a few days after."

"Prawdopodobnie kilka dni później" ;)

No doczytałem. Jakby to były 3 dni, to łącznie około tygodnia. To przecież kupa czasu!

@hubcert nie pisałem, że nie ma nic do roboty, tylko, że jest to nieopłacalne, bo wszystko, co uzbieramy będzie do wyrzucenia

Możesz achievementy robić dla funu.

Przeszedłem grę i nie wiem co dalej mam robić. Na razie mam tylko standardową wersje gry, bez dodatku. Czy mogę jakoś wrócić do IV aktu? Czy muszę grać na nowo wszystkie akty?