Co i jak o grze ?!

Witam . Wlasnie sciagam ze strony glownej gre i przed rozpoczeciem chcialbym zadac wam kilka pytan .

O co wogole chodzi w tej grze ? Czy to typowa gra MMO tzn idziesz , zabijam moby i dostajesz expa czy moze ta gra jest bardzo zblizona do filmu i wojny co jakis czas sa ? Jakie sa profesje ? Ktora najlepsza dla poczatkujacego gracza ? Czy to darmowa gra czy trzeb zaplacic ?!

Niestety muszę to napisać: Google nie boli. Wszystkie te informacje masz na oficjalnej stronie, zarówno angielskiej jak i polskiej.

http://lotronline.pl/news.php

Cetek w LOTRO się questuje, w ten sposób zdobywasz doświadczenie i awansujesz na kolejne poziomy, z tym, że musisz pamiętać o ograniczeniach wersji f2p, wśród których największym są zablokowane zadania w kolejnych krainach(za darmo dostajesz tylko cztery pierwsze, Bree, Ered Luin, Shire oraz Lone Lands), resztę musisz odblokować, co możesz zrobić na dwa sposoby, pierwszym jest zakup za prawdziwie pieniążki drugim zdobywanie Turbine Points(za kolejne osiągnięcia) które możesz następnie wydać w sklepiku.

Lotro jak każde p2p które przeszło transformację na "f2p" stało się kolejnym tytułem z tzw grupy gier freemium, czyli tylko z nazwy jest darmowe, nie zmienia to jednak faktu, że jest to jedne z najlepszych mmorpg zarówno od strony fabularnej jak i graficznej.

Na różnorakie święta czy eventy, dostaje się trochę TurbinePoints.Mi po dwóch miesiącach przerwy nazbierało się tyle, że kupiłem 2 quest packi, 2 klasy,1 character slot i konia

Witam . Wlasnie sciagam ze strony glownej gre i przed rozpoczeciem chcialbym zadac wam kilka pytan .

O co wogole chodzi w tej grze ? Czy to typowa gra MMO tzn idziesz , zabijam moby i dostajesz expa czy moze ta gra jest bardzo zblizona do filmu i wojny co jakis czas sa ? Jakie sa profesje ? Ktora najlepsza dla poczatkujacego gracza ? Czy to darmowa gra czy trzeb zaplacic ?!