Co jest Lepsze ps4 czy pc

Witam szybkie pytanie gdzie lepiej się gra w Elder Scrools Online na Pc czy PS4
Grałem w Elder Scrools ale nigdy w formie Online . i czy jak kupie Elder Scrools Elsweyer Collection czy na PS4 czy na Pc to czy będę miał ze wszystkimi dodatkami od Podstawki ,morrowind, sumerset i elsweyer.

Ja generalnie nie Polecam ci Teso w tych czasach ta gra jest bez sensu ale jeśli już chcesz w to coś grać to najlepiej na PS4 i sama podstawka z eso plus ale to tylko jeśli bardzo chcesz . Dodatek Elsweyer daje tylko bossa i nic więcej nowego więc szkoda kasy na to . Bardziej od Teso jak chcesz pograć w dobre MMO to polecam ci Guild Wars 2 bo Teso to już można powiedzieć nudna gra i niczym nie zaskakuje ciągle to samo :slight_smile:

Ja z kolei powstrzymam się od opinii i po prostu odpowiem na pytanie. Między PS4 i PC są tylko dwie róznice. Wolisz grać na padzie czy myszce+klawiatura? Oba systemy sterowania są w ESO wykonane zwyczajnie dobrze, kwestia upodobania. No i druga rzecz do wzięcia pod uwagę : jak z kompem? Da rade pociągnąć grę na wysokich ustawieniach? Tak na logikę : jak o wiele bardziej wolisz grać na padzie, to śmiało bierz wersję na ps4, przyjaźniejszy interfejs na pada. Z kolei jak PC słaby to też PS4 będzie lepsze, bo gra będzie wydajniej chodziła a i ładniej wyglądała. Jednak jak wolisz myszkę+klawiaturę i masz okej kompa to wersja PC. Tu nikt ci nie pomoże :stuck_out_tongue:

Co do drugiego pytania… Nie rozumiem trochę o jaką edycję ci dokładniej chodzi ale polecam podejrzeć (jak nie kupić) ich oficjalną stronę. Elder Scrolls Online Elsweyr Standard Edition zawiera podstawkę, morrowinda, summerset oraz elsweyr. Elsweyr Collector Edition (może o to ci chodziło?) zawiera to samo co wyżej + jakiegoś mounta, peta, strój i inne pierdółki. Jednakże jeśli interesuje cię tylko gra to lepsze będzie standard edition, a za nadwyżkę ewentualnie kupić sobie eso+ :slight_smile: