Co polecacie na PS Vita?

Szukam jakieś fajnej gierki tylko nie wyścigowe :P jakieś może nowe premiery i ps wie ktoś może czemu sony tak tą konsolke olało ? bo to jednak fajna sprawa

Z dwóch powodów:
1. 3DS ma kompletną dominację rynku konsol przenośnych, jedyna szansa dla SONY to by było wypuszczenie nowej generacji, a jest to głupie ponieważ....
2. Konsole przenośne są martwe, obecnie smartphone wystarczają do grania w podróży, a w domu masz konsole stacjonarne o lepszych standardach.

No w sumie masz racje :)
Miałem 3DS i na prawde fajna zabawa ale jak dla mnie mało jest tam tytułów FPS i przynajmniej moge na vicie odpalić gry z psp i ps one tego ostatniego to mi najbardziej brakowało stare dobre czasy :P

Niedlugo berserk wychodzi na vite.

Gravity Rush. swietna gierka, obecnie zrobili remaster na PS4 oraz nadchodzi 2ga czesc, ale oryginal jest na PSV, polecam

niestety ja glownie moja PS VIte uzywam do Visual noveli :D

O ile się nie mylę powinna być jakaś persona na vite. Pogrywam w trójkę na psp i gra się miodnie.

Persona 4 jest na vite tez.

Szukam jakieś fajnej gierki tylko nie wyścigowe :P jakieś może nowe premiery i ps wie ktoś może czemu sony tak tą konsolke olało ? bo to jednak fajna sprawa