Co potem?

Za 200k euro kupujesz kilka mieszkań i wynajmujesz i kasa leci...

Za 200k euro kupujesz kilka mieszkań i wynajmujesz i kasa leci...

Kika mieszkań. Chyba z Pchliniu Dolnym.

Za 200k euro kupisz OKAZYJNIE 2 mieszkania w mieście wojewódzkim pod wynajem.

Kraków 150-200k zł i już masz fajne mieszkanie pod wynajem....

Kraków 150-200k zł i już masz fajne mieszkanie pod wynajem....

Widocznie mamy różne definicje "fajnego mieszkania". Pozdrawiam.

Co do tematu to tak można ględzić.... ale czy jest tu jakiś e-sportowiec kończący karierę, że szuka innego sposobu zarobienia na chleb?

Im większe mieszkanie i bardziej zbajerowane tym ciężej wynająć to chyba logiczne, więc jak chcesz mieszkanie pod wynajem to kupujesz niewielkie i ładna okolica... Z e-sportu w Polsce na emeryturę nie uzbierasz...

Nie mam pojęcia gdzie ty widziałeś mieszkanie za 150-200 tysięcy w Krakowie. Mieszkanie, które nie jest jakieś super, NIE w centrum Krakowa to około 300 tysięcy licząc z kupnem mebli.

PS. Misiek, kupiłbyś mieszkanie, zostawił wylewkę i białe ściany bez mebli. Ktoś by to wynajął? Czy liczysz, że zgarniesz to za darmo? :)

Pozdrawiam.

Kika mieszkań. Chyba z Pchliniu Dolnym.Za 200k euro kupisz OKAZYJNIE 2 mieszkania w mieście wojewódzkim pod wynajem.

zapomniałeś pomnożyć przez 4 albo nie wiesz co to euro..

wystarczy na spokojnie kupić kilka kawalerek lub mieszkań w bloku i kasa będzie lecieć, i proszę skończ pisać bzdury.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=85256Myslicie, ze jak ktos wygra takie pieniadze i to nie raz to kupi sobie za to telewizor? Kilka takich meczy, zainwestowane pieniadze i koles jest ustawiony do konca zycia nawet jak jego lol padnie czy w co to tam gra.

to nie bylo 5 tylko 10 milionow, pamietam ten turniej w 2014, wygralo alliance.

zapomniałeś pomnożyć przez 4 albo nie wiesz co to euro..wystarczy na spokojnie kupić kilka kawalerek lub mieszkań w bloku i kasa będzie lecieć, i proszę skończ pisać bzdury.

Przyjacielu, obrażasz moją inteligencję.... doskonale wiem co to euro i doskonale wiem jakie są ceny nieruchomości w miejscach, gdzie zakup takowej jest rentowny (tj. stały dostęp do najemców, dobra lokalizacja itp). Kiedy miałem mleko pod nosem też wydawało mi się, że kupię mieszkanie i na tym skończą się koszta. Cała kwota mieszkania na którym można zarobić to 350-400 tysięcy złotych. Tu jest zakup w miarę nowego lokum, remont itp.

Oczywiście można być cwaniaczkiem i bawić się w kawalerki najmniejszym kosztem. Jednak wtedy nie upolujesz poważnego lokatora a kawalerka zostanie zdemolowana szybciej niż sobie wyobrażasz.

Offtop się z tego zrobił... Ale tak jak już mówiłem - co człowiek to nieograniczona ilość możliwości.

cisnij dalej :D

Jak to w każdym sporcie bywa, kiedyś trzeba przejść na emeryturę, lecz tacy esportowcy nie zarabiają (jeszcze) tyle, by w wieku ok. 30-40 lat po prostu przestać pracować. Wyobraźmy sobie gracza X (kończy LO), który zaraz po maturze zajął się esportem i tak sobie grał przez kilkanaście lat, lecz w końcu jego kariera dobiega końca. Co Waszym zdaniem tacy gracze mogą "ze sobą później zrobić"? :P