Co robić po wbiciu max lvlu?

Co można robić po wbiciu 80 lvlu? Czy w tej grze jest progres?

nie wiem

7lajków

Co można robić?
Jest tego sporo m.in.: housing, kolekcjonowanie outfitów, minionów, mountów, rozwijanie innych klas, kasyno, zadania poboczne, pvp, crafting, gathering.

Jeśli chodzi o typowy progress to mamy rajdy i triale na poziomie extreme, które zapewniają dostęp do coraz lepszego sprzętu, aczkolwiek trzeba zauważyć, że sprzęt nieco słabszy (kilka %, które nie mają znaczenia) można dostać za tomy, które farmimy na normalach.

Po osiągnięciu tego maksimum (które zwykle nie zajmuje dużo czasu) w zasadzie nie ma już co robić i wielu graczy robi przerwę do czasu wypuszczenia nowej zawartości. Większe dodatki wychodzą co 2 lata.

To co w każdej grze MMO. Robić w kółko różne rzeczy aby zdobyć nic nie znaczące pety, domki, achivmenty, transmogi, nazywaj to jak chcesz.

Gear progresujesz w chwile tak jak napisał pan wyżej, a potem zmieniasz grę albo zaczynasz levelować inną klasę.

2lajki

Możesz wyexpić wszystkie klasy na jednej postaci, łącznie z craftem. PvE jest mniej-więcej jak w każdej innej grze tego typu, silni przeciwnicy i taktyka wyuczona na pamięć by jeden błąd nie doprowadził do śmierci całej drużyny.
O PvP zapomnij w tej grze, jest tylko jako miły dodatek.

Możesz farmić tomestone’y, walutę za którą kupujesz gear na poziomie 460 i robić 8 osobowy raid Eden by zdobyć tokeny, które wymieniasz na gear poziomu 450. Jest też wersja Savage raidu, który daje gear na poziomie 470 i ulepszenia dla gearu 460. Ostatni 4 poziom daje dodatkowo mounta. Za tydzień wychodzi nowy 24 osobowy raid, nowa walka na poziomie Ultimate, Ishgard Restoration dla crafterów i zbieraczy, nowy mode PVP, Blue mage ma zwiększony lvl cap do 60 i nowe zaklęcia. Jak jeszcze będziesz się nudził to możesz levelować Trusty, możesz levelować swój Squadron, kompletować glamour, wypełniać crafterskie i zbierackie logi, zdobywać achievementy, kupić pokój a potem domek i go urządzać. Możesz zdobywać reputację z beast tribes, jest też Gold Saucer z mini gierkami, możesz hodować i rozmnażać wyścigowego chocobo, są walki minionów, turnieje karcianki, mahjong.