Co się stało?

No więc tak,jak zazwyczaj zaczełem grać mecze w dote,z tym że dziś w obydwu drużynach dobiera samych rage'erow,dzieci (przynajmniej mentalnie) i trolli typu "wygrywam,więc będę wyzywał drużyne przeciwną".A więc,co się stało?Ten event tyle osób przyciągnął?Przecie to trzeba mieć stalowe nerwy.Trochę mi to przypomina lola na normalach. :F

Może po prostu masz dzis pecha do dobierania?

Odkąd, nie ma kolejek do możliwości dostania się do gry by zacząć przygody, czyli koło od miesiąca na levelach do około 20-30 same trolle, radze grać na serwach z USA, mniej trolli i trochę lepsze community.

do 5 levela mogą odwalać się takie cyrki, ale potem uwierz mi nie znajdziesz takich ludzi.

Kristal mam prawie 10 lvl i właśnie teraz zaczełem ich wyłapywać.A o co chodzi z tymi kolejkami Gleist?

Wcześniej mimo premiery gry nie każdy mógł się zarejestrować i grać od razu, trzeba było czekać na coś w stylu giftów na cbt ( nie wiem dokładnie na czym to polegało ).

No więc tak,jak zazwyczaj zaczełem grać mecze w dote,z tym że dziś w obydwu drużynach dobiera samych rage'erow,dzieci (przynajmniej mentalnie) i trolli typu "wygrywam,więc będę wyzywał drużyne przeciwną".A więc,co się stało?Ten event tyle osób przyciągnął?Przecie to trzeba mieć stalowe nerwy.Trochę mi to przypomina lola na normalach. :F