Co to za anime?

Proszę o pomoc, od pewnego czasu w filmikach na YT przewija mi się ta postać, no i się zaciekawiłem, proszę tylko o tytuł bez spoilerów :)

nie wiem.jpg

Panie oglądałem anime ale nazwy nie pamiętałem ale troszkę poszukałem i proszę bardzo Senjou no Valkyria :D

valkyria chronicles Proszę bardzo. Znalezienie tego anime trwało 5 min przy użyciu google.

W jaki sposób przy użycie google znalazłeś to anime w 5 min? Ja nie ogarniam za bardzo. Dziękuję Wam za odpowiedź :)

Klikasz prawym na obrazek--->szukaj obrazu w google, tu szukasz podobieństw. Na pierwszej stronie, ostanie wyszukanie znalazło mi opening z tego anime. Przewinąłem do 11sek i jakby nie patrzeć jest tam napisany tytuł. Wystarczy trochę pogłówkować i wszystko znajdziesz.

Juz obejzane u mnie to :D

Nie ma u mnie takiej opcji niestety, ale jak tak się zastanawiam to pewnie na google chrome to robicie, ja korzystam z firefox więc nie miałem pojęcia o takim myku.

Z firefoxem jest troche inazcej bo musisz kilknąć prawym na obraz i skopiować adres, potem wklejasz w google i klikasz w wyszukaj obrazem

Proszę o pomoc, od pewnego czasu w filmikach na YT przewija mi się ta postać, no i się zaciekawiłem, proszę tylko o tytuł bez spoilerów :)

nie wiem.jpg