Co warto trenować?

Poza sztukami walki, w pewnym momencie warto dorzucić trening siłowy z ciężarami, tj. podstawowe ćwiczenia, jak martwy ciąg, podciąganie, wyciskanie leżąc, przysiad tylni etc.

Nie pomogę Ci, bo chcesz się nauczyć walczyć, a nie bronić się.

Co zrobić by otrzymać moc ognia?

Potrzebujesz konta tam ale łap taki poradnik mały

http://www.sadistic.pl/rozgrzany-typ-vt175614.htm?highlight=%C5%BCywio%C5%82ak

Drogi Mudżynie.Jakbyś mi przytoczył dlaczego jedno jepsze od drugiego albo charakterystykę sztuki walki skupionej na tej obronie. to chętnie,Ale wolałbym napastnikowi zadać cios niż otrzymać.

Wiem że nie wymieniłeś tego gatunku ale jak chcesz być "maszyną do zabijania" to polecam krav mage

Nie chcę być maszyną do zabijania.Tylko chciałbym mieć siłę i w razie czego w walce dobrze użyć,chociaż czasem chciałbym być jak Bruce Lee :D

Z racji że ostatnio postanowiłem stać się silniejszy,chciałbym nauczyć się walczyć.W mieście niedaleko można nauczyć się:-Judo-Boks-MMAI mam tu pyta(nia?)nie.Co z tej trójki warto się nauczyć?Jest też szansa że będę się mógł nauczyć Muay Tai i tu pytanie czy ta sztuka walki jest fajna?Głupie(chyba) pytanie.Czy można nauczyć się chociażby podstaw np.Karate poprzez ćwiczenie w domu z filmików,obrazków i instrukcji wykonywania ciosów?Co wy ćwiczycie i czy potraficie wykonać jakiś fajny cios (wyrażając się w stylu gracza taki co zadaje duży dmg albo co ma fajną animacje)?Jakie ćwiczenia(na razie robię pompki wg.programu ze strony 100pompek.pl,powiem tyle że czuję się już trochę silniejszy po połowie miesiąca a bicek rośnie )robić by zyskać siłę,wytrzymałość i szybkość?

dzieki za stronke :D wgl te 100pompek.pl

Tyle, że bicek od pompek to tak średnio rośnie xD, a wiem co mówię bo w bicku mam 39-40 cm xD.

A tak w temacie.Jaką masz wagę i jaki wzrost, to ja od siebie ci coś poradzę :D.

poleam ci krav mage zobacz sobie w google co to jest

~59kg przypada na moje ~165cm.

Krav Maga to rodzaj obrony koniecznej. Nawet są 4 zasady. Pierwsza mówi , żeby unikać niebezpiecznych miejsc. Druga , że jeśli się w takich znajdziemy to uciekamy. Trzecia: Jeśli nie można uciec walczymy przy użyciu tego co mamy w pobliżu i na jak największej przestrzeni. Czwarta: jeśli nie ma jak uciec a poruszanie jest ograniczone to walczymy na wszelkie sposoby. Tak więc jeśli nie chcesz walczyć a głównie się bronić to Krav Maga pasuje.

Jak najbardziej polecam boks. Trenuje pół roku,widzę sporą różnice w sile,szczególnie barki

Z racji że ostatnio postanowiłem stać się silniejszy,chciałbym nauczyć się walczyć.W mieście niedaleko można nauczyć się:

-Judo

-Boks

-MMA

I mam tu pyta(nia?)nie.Co z tej trójki warto się nauczyć?

Jest też szansa że będę się mógł nauczyć Muay Tai i tu pytanie czy ta sztuka walki jest fajna?

Głupie(chyba) pytanie.

Czy można nauczyć się chociażby podstaw np.Karate poprzez ćwiczenie w domu z filmików,obrazków i instrukcji wykonywania ciosów?

Co wy ćwiczycie i czy potraficie wykonać jakiś fajny cios (wyrażając się w stylu gracza taki co zadaje duży dmg albo co ma fajną animacje)?

Jakie ćwiczenia(na razie robię pompki wg.programu ze strony 100pompek.pl,powiem tyle że czuję się już trochę silniejszy po połowie miesiąca a bicek rośnie :D)robić by zyskać siłę,wytrzymałość i szybkość?