Co wybrać?

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Ostatnio zachciało mi się zagrać w jakieś mmo i do gustu przypadło mi neverwinter online i royal quest (w neverwinter mam już nawet założone konto) I moje pytanie brzmi: która gra waszym zdaniem jest lepsza i w którą warto zagrać?

Jeśli chodzi o moje wymagania, to:

-gdzie gra więcej graczy?

- w której grze częściej są dodawane dodatki?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

neverwinter online pay to win nie polecam

neverwinter ma więcej graczy i częściej też dodatki wychodzą ale... tej gdzie bardzo podoba się Twój portfel, który by z wielką chęcią opróżniła :)

Dziękuję za odpowiedzi :) Poczytałem jeszcze trochę poradników i wybrałem Neverwinter :)

Grałem w Neverwinter 4 miesiące i zraziłem się tylko tym, że gra w end game sprowadzała się do wykonywania daily q i chodzeniu non stop na te same instancje. Moje zdanie jest takie, że powinienneś wyrobić sobie własne zdane na temat tej gry i tyle. Pozdro :)

Kto co lubi, w diablo 2 tez chodziles non stop na tzw baalruny a gra wymiatala, troche mi sie wydaje, ze ludzie juz sami nie wiedza czego chca bo tyle jest tytulow, ze nie wiadomo co wybrac, wazne aby sobie uporzadkowac pare spraw w glowie i czerpac fun, mnie tez to troche dotyczy ;D, ludzie maja rowniez wieksza tendencje do krytykowania wszystkiego, a jak cos jest piekne to nie napisza Ci tego bo by nie mogli w nocy zasnac. Ja osobiscie polecam wszystkim gre, z tego co slyszalem, to maja nowego wlasciciela i gra idzie w dobrym kierunku, nowy dodatek ma przyniesc wojny gildii/przejmowanie twierdz czy cos w tym stylu ( lma to bys jeden z lepszych dodatkow ). Zachecam do gry.

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Ostatnio zachciało mi się zagrać w jakieś mmo i do gustu przypadło mi neverwinter online i royal quest (w neverwinter mam już nawet założone konto) I moje pytanie brzmi: która gra waszym zdaniem jest lepsza i w którą warto zagrać?

Jeśli chodzi o moje wymagania, to:

-gdzie gra więcej graczy?

- w której grze częściej są dodawane dodatki?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)