COD: Warzone - Polski Serwer TeamSpeak 3!

Szukasz ludzi do grania? Serdecznie zapraszamy na TsGamers.pl lub GraczeWarzone.pl

Serwer TsGamers.pl oferuje profesjonalną komunikację pomiędzy graczami z całego świata. Zapewniamy jakość rozmów na najwyższym poziomie. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne oraz posiadamy zaawansowane zabezpieczenia naszego serwera. Na naszym serwerze każdy użytkownik może czuć się bezpieczny! Oferujemy miłą atmosferę oraz rywalizację dzięki naszemu systemowi poziomów. Tylko u nas użytkownicy są nagradzani za aktywność, nagrody typu gier na platformie Steam czy też kodami PaySafeCard.

Zapraszamy również do naszej grupy! https://www.facebook.com/groups/3657990394273847

Serio ktoś jeszcze korzysta z teamspeaka ? ^^

Z ts korzysta każdy profesjonalny team. Discord to tylko czat i nie zapominać o tym:)

A każdy profesjonalny gracz powinien mieć gamingowe krzesło.

1lajk

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer!

serwer padł?

@kriminal Witaj, serwer cały czas działa bez przerwy :slight_smile:

Stało się! Mamy 512 slotów!
Od dłuższego czasu zauważyliśmy zwiększone zainteresowanie naszym serwerem. Z powodu powstania braku miejsc dla użytkowników zdecydowaliśmy się na zakup licencji z większą ilością slotów. Zapraszamy Was na serwer jak zawsze pod stałymi adresemi IP: TsGamers.pl lub GraczeWarzone.pl

TS’owe średniowiecze widzę u niektórych się nie kończy xD “Discord to tylko chat” - posiada wszystkie te funkcje, które ma TS i wiele więcej :wink:

Drodzy użytkownicy, dziś w nocy zmienił się czas na letni, więc osoby, które od rana mają problem z połączeniem proszone są o zaktualizowanie czasu w swoich komputerach.
Zła godzina w komputerze będzie powodować problem z połączeniem do serwera.