Cod WW2 vs Destiny 2

jak w tytule, co wybrać ?

zależy mi głównie na pvp i widzę że w nowym codzie jest całkiem spoko tryb search and destroy, oglądałem filmiki z obu gierek czytałem i dalej się zastanawiam bo jest pół na pół ... ktos coś ?

PvP sugeruje long term gre, zadna z tych PUBG z nowych sie trzyma dobrze nadal 2Mln graczy.

Na chwile obecna destiny 2 spadlo na twitchu do poziomu 10-20os widzu jam na FPA bardzo slabo, zwlaszcza ze 1/3-1/2 to konsola.

A CoD bdzie jeszcse gorzej.

Jakby interesowaly CIE przejsc fabuly PvE, to polecam a tak to szkoda pieniazki, wierz mi Sam jestem w podobnej sytuacji.

Moze jak wydadza 2dlc w destiny... Atm.big nope

Multiplayer w cod wwii umrze po miesiącu. Baza graczy w Destiny 2 też mocno spadnie na PC bo to gra bardziej konsolowa i dodatkowo uboga w content (będzie dojenie za pomocą Dlc i ogólnie mikroplatnosciami). Jeżeli spodobało Ci się Destiny 2 to polecam zainteresować się Warframe - nie zawiedziesz się.

Polityka Activision spowoduje, że dużo graczy(uwaga, nie tylko Polaków) odejdzie. Jak nie przed pierwszym DLC to myślę, że przy trzecim się znudzą.

Jak kolega z góry. Jeżeli podoba Ci się Destiny, to Waframe spodoba Ci się jeszcze bardziej i jest za darmo. Gra jest mega dynamiczna i satysfakcjonująca, fabuła, podobno, też nie jest najgorsza. Zawsze jest z kim grać, polskie klany istnieją, gra niedawno została pozmieniana, więc jest więcej graczy. Nic tylko grać.

jak w tytule, co wybrać ?

zależy mi głównie na pvp i widzę że w nowym codzie jest całkiem spoko tryb search and destroy, oglądałem filmiki z obu gierek czytałem i dalej się zastanawiam bo jest pół na pół ... ktos coś ?