Conquerors Blade

Wspólnie z grupą kilku starych znajomych postanowiliśmy zagrać w Conqueror’s Blade, z myślą, że pogramy tydzień lub dwa i będziemy dalej szukać swojej upragnionej gry MMO. Szybko jednak musieliśmy zweryfikować nasze plany bo gra nas tak mocno pochłonęła, że zaczęliśmy zarywać „nocki” :slightly_smiling_face:

Po czasie intensywnej gry i eksploracji świata Conqueror’s Blade dostrzegliśmy możliwość rozgrywania bitew o terytorium, niestety na tym polu zgrana grupka kilu przyjaciół to zdecydowanie za mało. Nie było więc wyjścia i postanowiliśmy założyć gildie by ściągnąć do siebie podobnych zapaleńców. Jeśli więc chcesz z nami uczestniczyć w bitwach o terytorium to wejdź na naszą stronę http://gildiagondor.pl/rekrutacja/ i dołącz do nas.

Serwer: EU5, region Anadolu

Zmieniliśmy region na Ungverija (TurulVaros) Serwer: EU West
up

up

Cześć,
jak wiecie od czerwca ciężko pracuję budując gildię w Conqueror’s Blade na serwerze EU West. Udało mi się zrekrutować sporo „pozytywnych wariatów”, którzy próbują dogonić mnie z poziomem Jeśli chodzi o dyplomację to nawiązaliśmy przyjazne relacje z kilkoma gildiami i razem z nimi uczestniczymy w wojnach terytorialnych.

Wygląda na to, że gra się pozytywnie rozwija i myślę, że najlepsze czasy dopiero przed nami. Co 2 miesiące pojawiają się aktualizację, które rebalansują bohaterów i jednostki. Ostatnio otrzymaliśmy nowe jednostki premium i wkrótce otrzymamy nowy sezon, a wraz z nim nowe wojska „ Rattan”. Osobiście nie mogę się doczekać wprowadzenia nowego wyzwania PvE.

Dołącz do nas na Discord: https://discord.gg/z5ZzYUF

Hej,
zakończył się sezon 1 w Conqueror’s Blade w którym jako gildia i część naszego sojuszu osiągnęliśmy zadowalający nas wynik: 9 miejsce na EUWest pod względem ilości posiadanych ziem.
Teraz jednak mapa została zresetowana a my przygotowujemy się na kolejne wojny o terytorium, które rozpoczną się 4 stycznia i będą się składały z 5 etapów. Ponieważ w pierwszym etapie ilość terenów zostanie mocno zmniejszona, będziemy się bili o każdy skrawek ziemi, a wojny będą nieuniknione :). Sezon 2 to także dodanie nomadów i duży rebalans jednostek.
Ponieważ ciągle prowadzimy rekrutację, wszystkich którzy jeszcze z nami nie grają, a chcieliby zacząć zapraszam na nasz serwer na discord.

Już 21 gruddnia rozpocznie się sezon 6 w Conquerors Blade. Będą nowe jednostki i kontent PvE. Dołącz do gildii GondoR na serwrerze EU1 i odkrywaj sezon 6 razem z nami :slight_smile:

Od kilku tygodni wyczekiwaliśmy nowego sezonu i w końcu mamy to, dzisiaj wystartował sezon 6 w Conqueror’s Blade! W nowy sezon wchodzimy z bagażem sukcesów osiągniętych w sezonie 5.
Jesteście ciekawi co osiągnęliśmy?

  1. Drugie miejsce w rankingu najlepszych domów na EU1
  2. Zdobyliśmy silnie broniony fort Chrysanthus w regionie Anadolu
  3. Trzech naszych graczy zdobyło pierwsze miejsce w turnieju Rebel Camp Speedrun – gratulacje!

W dodatku mocno wzmocniliśmy naszą dywizję węgierską i międzynarodową.
Wiele wysiłku poświęciliśmy również na budowanie naszego nowego domu RoHaN i liczymy na to, że w tym sezonie staną się silnym i znaczącym domem w regionie.
Na sezon 6 zapraszamy wszystkich nowych graczy jak i starych weteranów chcących wrócić do gry po przerwie.

Bierzemy udział w odbudowie Ostarii. Zapraszamy!

Podbijam

Podbijam

mogę w sumie z wami pograć

Testo dołącz na discorda zgadamy się

Połowa sezonu 6 za nami, przenieśliśmy się na ziemie Anadolu. Zapraszam.

Siemka. Właśnie pobieram gierkę. Czy mozna się do was dołączyć?

Pewnie. Kliknij w link do naszego discorda.

Podbijam

Zapraszam na wojny o terytorium EU1 :slight_smile:

Zdobyliśmy stolicę regionu Reginopolis. Zapraszam.

Podbijam

Mamy drugie miejsce na swerze :smiley:
https://www.facebook.com/GildiaGondor