Content + Klasy 2018

Chciałbym się dowiedzieć, jak na aktualną chwilę wygląda TESO. Grę mam zakupioną od dawna wraz z Morrowindem, grałem trochę kiedyś ale tylko Healerami Templarem oraz Wardenem( najprzyjemniejsza gra healerami ever) ale skończyło się to na robieniu 2-3 dungeonów dziennie. Grałem w GW2 sporo, następnie w BDO też sporo( i aktualnie)No i teraz chce spróbować na dłużej TESO, ale zapewne już nie healerem bo bym ograniczył sobie content zapewne.
Tak więc, jakby ktos aktywnie grywał w TESO i mógł powiedzieć co i jak do roboty jest, co jest “celem” endgamu, wraz z klasami( buildy to sobię mogę na deltia albo aclachq znaleść), bardziej co i gdzie się nadaje.
Temat zapewne przynajmniej endgamu powtarzany, ale może coś doszło, jak nie to z chęcią przeczytam jeszcze raz to samo.
Tak się zastanawiam nad tym TESO bo troche jednak brakuje mi jakieś interakcji z innym graczem, bo w BDO to jednak samotna farma. Tutaj chociaż dungeony są. Ale ESO+ trzeba opłacać na ten crafting bag(już mi na 20lvl brakowało miejsca na wszystko) Więc chce się dowiedzieć, czy te 55zł to jednak warto czy lepiej mi wyjdzie wydanie tego na inne mmo, chociażby is. 25k aktywnych graczy na samej steamowej wersji TESo to jednak coś znaczyć musi.

Co do contentu to nie ma różnicy jaka klasa czy rasa. Możesz kupić rozszerzenie plecaka. Po za tym jest bank gdzie możesz przedmioty i złoto trzymać. Niestety z endgame i buildami nie pomogę. Ale jeśli chcesz to popytam bądź zaprowadzę tam gdzie Ci doradzą.

To ja o banku i rozszerzeniu wiem, i tak za mało miejsca nadal

Hej czy w TESO jest nadal płatna subskrypcja?
(Tak wiem nie na temat)

Tu może lepszą odpowiedź dostaniesz. https://www.facebook.com/groups/elderscrollswiki/

Gra jest B2P z opcjonalną subskrypcją.

Dziękuję

Taki jeszcze mały hint, mozesz domki kupowac i w skrzynki wpierdzielać rzeczy :slight_smile: Tylko że dostep nie jest do nich taki jak w przypadku banku