Content w ArcheAge Unchained

Witam!
Chciałbym sobie kupić ArcheAge Unchained, w Arche grałem z miesiąc na jego premierze jak się siedziało godzinami w kolejkach i to wsm tyle. Interesuje mnie content PVE, w PVP nie chce się bawić tutaj na jakimś wysokim poziomie, mimo, że jestem graczem PVP, ale wychodzi niedługo Elyon i do tego czasu chce się pobawić w AA. Chce kupić AAU i mam pytanie o content PVE, czy jest co w grze robić ciekawego? Czy wbijać max poziom, grindować setki godzin jakieś dungeony i wydawać hajs by w PVP istnieć? Proszę o jakieś sensowne odpowiedzi, czasu na grę dziennie mam dużo.

Odpowiem bo jestem obyty w temacie :slight_smile:
Kontent PVE wygląda następująco , do 55 poziomu i 24 ancestral spędzasz czas solo , Low lvlove dungeony nie cieszą się powodzeniem , ciężko znaleźć party nawet na dunga na lvl 25… , na max lvlu , kiedy już dociągniesz do 6k gS ( Co trochęzajmuje bo aby zwiększyć Gear Score czyli twój power to musisz miec hajs na ulepszanie i robić ten hajs ) , w lategame to ciągłe robienie daily q aby zwiększać gs i być lepszym w pvp , Robi się w zasadzie każdą dzienną aktywność bo tutaj np za eventy dzienne pvp zdobywasz honor za który kupujesz kamienie do ulepszania.

Odnośnie wbijania poziomu , możesz bić skałki i łowić rybki i też będziesz dostawał expa do poziomu , ja tak kiedyś dobijalem na rybkach :smiley: To najlepszy zarobek na początek bo nie musisz mieć farmy itd. Druga sprawa to Familly questy - coś co daje Ci taką walutę jak listki za które kupujesz nasionka i inne rzeczy do sadzenia , familly to coś jak gildia tylko że jest to rodzina z którą robisz takie śmieszne dzienne questy :slight_smile: Jest w AA zawsze coś do roboty , nie wiem jak z grywalnością bo porzuciłem tę gierkę bo codzienne rypanie daily q to nuda jak dla mnie a bez altów trzeba by grać codziennie by coś w pvp działać , przykładowo gość z 11k GS sklada Cię na pare strzalów nawet jak masz 5-6k gs :slight_smile:

Tak najlepiej sobie odrazu poszukać gildi pomoże Ci na start z daily quest i podstawowymi dungeon do daily jedna osoba + 10k gs praktycznie wystarczy żeby pomóc w tým na początku powyżej już tych 6k gs jesteś w stanie łatwe robić samemu. Podstawa to wbicie 55 lvl + 4 k gs wtedy zaczniesz łapać 2 potki na labor. Później nie tyle gold ogranicza co labor. Ja grając poświęciłem około 2 tyg na zarobek później 2 tygodnie na ulepszanie ekwipunku. Teraz masz dużo aktywności o danych godzinach np. Rifty co 4h, Golden 2x dziennie 2x można dostać honor Ale tylko 1 raz potke na labor, wszelkiego rodzaju questy tygodniowe + dzienne na ulepszenia po potki do hiramow + zwoje do zmiany poziomu ekwipunku, lucasy, walki jakieś dodatkowe questy po osiągnięciu na danym obszarze konfliktu, do tego dochodzą cięższe dungeony Ale to już musisz wbić ten próg 10k gs. Tak szczerze mówiąc do około 8k gs i tak będziesz polegał tylko na towarzysach w party czy gildi żeby móc to nabic jako bierny członek. Wszystko zależy ile masz czasu i czy masz dostęp do ram czasowych wydarzeń. Ja głównie z tego powodu przestałem grać przy cięższy tygodniu czy mają mniej czasu dużo się traci. Do tego masz ew. arenki które możesz grać bez względu na moc.

czekamy az ferdynand wbije i zacznie chwalic ArcheCRAPA

1lajk

jeżeli interesuje Cie PVE to ta gra nie jest dla Ciebie szczerze, co to za PVE w stylu zabij 50 mobkow na mapie x grindu jako takiego niema bo cały posiadany labor wydasz w 20min na otwieranie skrzynek z mobów a w innym celu niema sensu ich zabijać bo nic innego z nich nie wypada

Minimum 7 miesięcy czekania, nie wiem czy to “niedługo” XD Co do AA to praktycznie nie unikniesz PvP w PvE w sumie poza Dungeon’ami które są po prostu słabe w AA, Smokiem i Fall of Hiram City to wszędzie czeka cię praktycznie PvP. Na Daily Q często jest PvP na World Bossach i reszcie aktywności czyli prawie wszędzie poza tym co wymieniłem wcześniej.

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany to zbieramy Ekipę, która w założeniu ma być grupą ludzi czerpiącą przyjemność z każdego rodzaju kontentu, skupiającą się na wspólnej kooperacji i czerpaniu z tego satysfakcji :smiley:

Po więcej info zapraszam tutaj: https://discord.gg/TmvjCKJ9FX

Czekamy na Ciebie! :smiley: