Coś dla nowej osoby?

witam serdecznie :DD
Jestem zupełnie nowa w temacie ale kiedyś czasami grałam i chętnie bym do tego wróciła. Nie pamiętam w co grałam - stąd ten temat. Szukam czegoś co sprawdzi się dla osoby zielonej w kwestii tego typu gier. Najlepiej darmowa i z ludźmi dla których miło wracać na serwer. Super byłaby gra trochę bardziej rozbudowana, której też nie porzucę po tygodniu z powodu zbyt trudnego zdobywania itemów. Mam nadzieję że znajdzie się coś dla mnie :DD

Nowa gra, prosta, z całkiem fajnymi smaczkami gra jest Eternal Magic. Wieszaja tutaj na niej psy, ale ja uwazam, ze wcale zła nie jest, mimo prowadzenia gracza niemal “po sznurku”.
Masz to co w standardzie (dungi bez limitu, bossy, powtarzalne questy, pvp, crafting) + housing, zabawy buffami w postaci ksiazek, kart czy petów, quizy, logiczne czy zręcznościowe minigierki, cykliczne i codzienne eventy o określonych porach, a wszystko to podane w iście łopatologiczny sposób, na tyle dyskretnie, abyś nie czuła się jak przygłup.
Autotraker, podpowiedzi systemowe sprawiaja, że naprawdę ciężko się w niej pogubić.
No i cotygodniowe wybory miss i mistera gry z prezentacji ich “selfików” (ich, nie postaci), które widoczne sa dla każdego i kazdy może zagłosować. Jak wygrasz, otrzymujesz w mieście pomnik, a inni "modla sie do Ciebie o buffa :wink:
W pomieszczeniach gildii tez moze pojawić się Twój pomnik za zajęcie wysokiego miejsca w jakims tam quizie.
Ogólnie uważam, ze w EM można się całkiem fajnie pobawić casualowo

1lajk

To najpierw daj informacje jakie są preferencje finansowe, za darmo / konieczność kupienia gry czy z abonamentem. Do tego wolisz bić moby, robić questy, zbierać ubranka itp, bić się z innymi graczami :stuck_out_tongue:
No i jak u Ciebie z komunikacją z innymi graczami, wolisz grać solo, w gildiach, język angielski nie będzie barierą?