Crash po filmiku

Elo, zainstalowałem dzisiaj wsa, odpalam grę (na początku musiałem się jeszcze borykać z launcherem, teraz odpalam w dx9), wszystko fajnie, po filmiku wprowadzającym wrzuca mnie do ekranu z tą planetą, muzyka leci przez może 3 sekundy i... blop. Gra się crashuje pokazująć error "unknown software eception 0xc00001d".

Ktoś chętny pomóc?

przeinstaluj stery do grafiki . Jeżeli nie zadziała będziemy myśleć.

Podaj specyfikacje komputera.

przeinstaluj stery do grafiki . Jeżeli nie zadziała będziemy myśleć.Podaj specyfikacje komputera.

Stery zaktualizowane do najnowszych.

Geforce Gtx 960 2gb

Intel Core i5 4460 3.20

Zasilacz 530 w.

Ram 8 gb

Win 7 64 bit

Dodam że przez panel nvidii przełączyłem na tryb okienkowy i dzieje się to samo.

spróbuj na nowo zainstalować sterownik dx9. Sprawdź czy na Dx11 też wysypuje.

spróbuj na nowo zainstalować sterownik dx9. Sprawdź czy na Dx11 też wysypuje.

Zainstalowałem dx9 full package jeszcze raz i to samo. Na dx 11 i 10 gra wysypuje po kliknięciu play w launcherze. W każdym razie bardzo dziękuję za chęci, ale może znajdzie się jeszcze jakieś rozwiązanie tego problemu?

edit: zrobiłem reinstalla na dysk c, w dalszym ciągu to samo.

Elo, zainstalowałem dzisiaj wsa, odpalam grę (na początku musiałem się jeszcze borykać z launcherem, teraz odpalam w dx9), wszystko fajnie, po filmiku wprowadzającym wrzuca mnie do ekranu z tą planetą, muzyka leci przez może 3 sekundy i... blop. Gra się crashuje pokazująć error "unknown software eception 0xc00001d".

Ktoś chętny pomóc?