Cs:go 20 fps

Tak jak w temacie. Z dnia na dzień nagle cs zaczął okropnie zacinać i nie da sie w niego grać. Już kilka razy zmieniałem opcje, używałem jakichś komend na steamie, sprawdzałem system z wirusów i nic to nie dało. W dodatku przeszukałem już wszystkie możliwe teamaty z tym związane i nic. Bardzo proszę o pomoc, bo cs to moja ulubiona gra.

Też tak miałem. Po prostu wyłączyłem gre na godzine , dwie. Pomogło.

1. Sprawdź czy nie masz ustawionego robienia kOPII SYSTEMU systemu / skanowania systemowego

2. Sprawdź antywirusy na aktualizacje

3. Sprawdź przeglądarki ( Wiele ma domyślnie aktualizacje automatyczną )

4. Sprawdź W autostarcie co ci wisi i pomyśl czy coś mogło zamulić kompa ( w menadżerze też można sprawdzić czy coś akurat nie pracuje mocniej niż zwykle / jest nowe )

5. Sprawdź sterowniki od karty graficznej czy nie masz wyjątku do csgo / aka wroc do domyślnych

6. Sprawdzanie błędów przez steam na csgo

7. Jak masz laptop sprawdź czy nie masz trybu energooszczędnego ...

Po za tym nie zawadzi jak zawsze ogarnąć rejestry cclenerem , poszukać śmieci adwcleaner.

Problemów może być 1900 zaczynając od temperatury , po programy do błędów programów/sterowników . Więc można szukać w dxdiag , programach do temperatur , sprawdzając każdy proces który ma aktualizacje ( msconfig / cclener ) ... Czy też nawet bawiąc się w przywracanie systemu / odinstalowywanie steama .... A jeszcze może podpadać kurz w komputerze .... Oraz na forach sprawdzających logi na wirusy , bo nie podałeś czym skanowałeś komputer.

Za dużo zmiennych zbyt mało informacji, oraz za dużo roboty.

Edit w locie.

Ps: Do zbyt mało informacji zaliczam nie podanie czy to występuje tylko w jednej grze i inne mniej lub bardziej podstawowe informacje.

Format - opcja zawsze działająca. Zresztą ja wyznaje zasadę - 1 partycja tylko na system i sterowniki, reszta gdzie indziej + co kilka miesięcy format partycji systemowej :P

1. Sprawdź czy nie masz ustawionego robienia kOPII SYSTEMU systemu / skanowania systemowego2. Sprawdź antywirusy na aktualizacje 3. Sprawdź przeglądarki ( Wiele ma domyślnie aktualizacje automatyczną )4. Sprawdź W autostarcie co ci wisi i pomyśl czy coś mogło zamulić kompa ( w menadżerze też można sprawdzić czy coś akurat nie pracuje mocniej niż zwykle / jest nowe )5. Sprawdź sterowniki od karty graficznej czy nie masz wyjątku do csgo / aka wroc do domyślnych6. Sprawdzanie błędów przez steam na csgo7. Jak masz laptop sprawdź czy nie masz trybu energooszczędnego ...Po za tym nie zawadzi jak zawsze ogarnąć rejestry cclenerem , poszukać śmieci adwcleaner.Problemów może być 1900 zaczynając od temperatury , po programy do błędów programów/sterowników . Więc można szukać w dxdiag , programach do temperatur , sprawdzając każdy proces który ma aktualizacje ( msconfig / cclener ) ... Czy też nawet bawiąc się w przywracanie systemu / odinstalowywanie steama .... A jeszcze może podpadać kurz w komputerze .... Oraz na forach sprawdzających logi na wirusy , bo nie podałeś czym skanowałeś komputer.Za dużo zmiennych zbyt mało informacji, oraz za dużo roboty. Edit w locie. Ps: Do zbyt mało informacji zaliczam nie podanie czy to występuje tylko w jednej grze i inne mniej lub bardziej podstawowe informacje.

Tak mało fpsów mam tylko w csie, inne gry takie jak bf 3 czy pvz garden warfare śmigają bez zarzutów w 60 fpsach a cs w 20. Nie mam włączonego trybu energooszczędnego, całą resztę punktów sprawdziłem oprócz 6, bo nie wiem jak to sie sprawdza :P

A rejestr w cccleanerze też sprawdziłem.

Tak jak w temacie. Z dnia na dzień nagle cs zaczął okropnie zacinać i nie da sie w niego grać. Już kilka razy zmieniałem opcje, używałem jakichś komend na steamie, sprawdzałem system z wirusów i nic to nie dało. W dodatku przeszukałem już wszystkie możliwe teamaty z tym związane i nic. Bardzo proszę o pomoc, bo cs to moja ulubiona gra.