CS:GO Counter strike. Upadek?

Witam i o zdrowie pytam.
Szare komórki nad tematem ciężko ćwiczę. A wam, oczywiście jak najlepiej życzę. Online & real.
Dlaczemu? Temat, sytuacja niezrozumiała. Nie do przyjęcia. Trudna wręcz, a błaha zarazem. Prosta i jasna, dla wszystkich.
Dlaczego, od kilku miesięcy w CSie plaga cziterów jest zmorą normalnych, casualowych, jak ja np. graczy. Co ważniejsze. Dlaczego to się nie zmienia?
Pozdrawiam.

1lajk

F2P w takich grach zawsze jest ogrom oszustów bo ban niczego nie zmienia, po prostu zakładasz kolejne konto.
Chyba przy opcji jak masz kupionego cs go to grasz z innymi co mają kupionego ale nie pamiętam czy dokładnie tak to działało.

Ogólnie CSa na półce kurzę już 6 lat, przerwy itd. Ale takiego natłoku nigdy nie było, nie widziałem. Tak wiem. Przejście na f2p. Ale czy to coś zmienia? Producent to bogata, renomowana i znana firma. Nie stać ich na załatwienie sprawy? :slight_smile:

Stać ale mają to w dupie bo kasa i tak płynie i to strumieniami to po co dopłacać do interesu który sam się kręci?

gram w tą gre z przerwami od 10 lat i szczerze mówiąc tylko kilka razy natknąłem się na prawdziwego czitera. Zaczynałem od golda, skończyłem na globalu, później grałem faceity lvl 8 i tak naprawdę większość tych płaczków co się skarżą na cheaty nie potrafią odróżnić osoby, która ma dobry dzień, lub jest po prostu dobra od osoby która ma cheaty. Zamiast pisać bezsensowne tematy na forum, przestań narzekać, nawet jeśli zdarzy się sytuacja, że masz cheatera w drużynie to nie uwierzę w to, że dzieje się tak co mecz, a żeby czerpać przyjemność z gry i być co raz lepszym, nie musisz wygrywać każdego meczu.

“większość tych płaczków co się skarżą na cheaty nie potrafią odróżnić osoby, która ma dobry dzień, lub jest po prostu dobra od osoby która ma cheaty”
True.
" żeby czerpać przyjemność z gry i być co raz lepszym, nie musisz wygrywać każdego meczu"
True.
Reszta to hejt pisany pod wpływem impulsu. Chcesz przerzucać się liczbami? Np. Jakieś 20 parę lat expa w świcie mmorpg, mofps.
Wiem kiedy mam lepszy, a kiedy gorszy dzień^^

nie rozumiesz tego co napisałem… Nie chodzi mi o przerzucanie się liczbami, tylko pokazanie, że znam tą grę na różnych płaszczyznach, jestem w stanie utożsamić się z większością graczy, bo też byłem słabszym czy tam przeciętnym graczem, ale też grałem z nieco lepszymi graczami i wiem że większość tego pierdolenia o cziterach to w 90% frustracja, bo trafiło się na kogoś lepszego. Nie mówię, że cheaterów nie ma, bo są, ale nie jest to na taką skale, żeby wyolbrzymiać ten problem na forach internetowych i mówić, że doszło do upadku csa XD. Wiesz kiedy masz dobry dzień, super, ale tu nie chodzi o ciebie. Z resztą sam napisałeś, że od 6 lat nie grasz w csa i jak już pogrywasz to casualowo, więc w jaki sposób jesteś w stanie odróżnić lepszego gracza od cheatera (no chyba że ten używa jakiegoś spinbota, ale tego to już od paru lat nie widziałem)?

Dla mnie cs upadł dawno już i zamiast cs go ogrywam tylko cs source ale na własnych serwerach .

Tylko że teraz zgłaszanie jest tylko na pokaz bo oni nie blokują cziterów tylko pozwalają dalej robić to samo .

1lajk

Nie potrzebnie użyłem tego słowa :roll_eyes: CSa mam od ponad 6 lat na steamie (co było przed, się nie zliczy).
Zaś odnośnie sołwa upadek. To tylko taka metafora na tytuł dla pokazu. Nie róbmy szału p***y o wielkie nic :slight_smile:
Zaś odnośnie CSa obecnie? Zgadza się. Często te … rekonekty na turku, ranku czy jak to tam nazywają. A ich następstwa…
Tak, wiecie o czym piszę.

1lajk

Dodam że re connect w cs go kiedyś był spowodowany tylko pingiem bo internet był jaki był u większości ale teraz ogólnie wina tego to cheaty i oszustwa .