CS:GO dexonovsky pugging on esea

hejka przedstawiam wam swoje "fragmovie" z ESEA rank A+ w ktorym strzelalem do graczy z main/premiere teamkow, nagralem to dla siebie ale postanowilem sie z wami nimi podzielic :) chetnie poczytam co myslicie i odrazu mowie, ze nie ma zadnego sick editu, raw plejsy, ale chyba w miare dobre.

i sorki nie wiem jak zmniejszyc ten player albo wrzucic sam link, dziwnie ten temat wyglada mybad

Sam w kantera na "wyższym" poziomie niestety już nie gram, jednak bez wątpienia mogę stwierdzić, że strzelasz na prawdę fajnie. Jedynie co pare razy mi sie rzuciło w oczy to momentalnie nieco drewniany movement, ale to zdarza się nawet najlepszym ;)

Sam w kantera na "wyższym" poziomie niestety już nie gram, jednak bez wątpienia mogę stwierdzić, że strzelasz na prawdę fajnie. Jedynie co pare razy mi sie rzuciło w oczy to momentalnie nieco drewniany movement, ale to zdarza się nawet najlepszym 

no byc moze jestem troche drewniany, jesli chodzi o ta akcje na mirage 1v5, to mialem zlego sensa, strasznie byl wolny i moglo wygladac jak silver elite xD ale dzieki za pozytywny koment, szczerze to sie nie spodziewalem

Nie wierzę, że to piszę ale naprawdę dobry film (y) I to właśnie przez brak jakiegoś żałosnego montażu, pseudo-epickiej muzyki, czy innego syfu tego typu. Ogólnie dobra jakość nagrywania, dźwięk, obraz, itp. Chętnie zobaczyłbym nawet pełne mecze tego typu, może powinieneś się w to zacząć bawić., bo czemu by nie.

Zgadzam się z Derpem. Wszystko bardzo fajnie pokazane, surowe.
Mi lekko przeszkadza ten każdy dźwięk, które wyłapuje twoje mikro, ale nie skazuje przez to filmu na porażkę. Najważniejsze, że pokazałeś to co w CS'ie jest najważniejsze. Nie mówię to o fragach, montażu czy ogólnie gameplay'u. Pokazałeś teamwork, pokazałeś komunikacje i emocje ;)

o, nawet nie wiedzialem, ze ktos to skomentowal jeszcze, bardzo mi milo,

kolejny odcinek! :D czysto 4fun ale dajcie znac co myslicie :D

hejka przedstawiam wam swoje "fragmovie" z ESEA rank A+ w ktorym strzelalem do graczy z main/premiere teamkow, nagralem to dla siebie ale postanowilem sie z wami nimi podzielic :) chetnie poczytam co myslicie i odrazu mowie, ze nie ma zadnego sick editu, raw plejsy, ale chyba w miare dobre.

i sorki nie wiem jak zmniejszyc ten player albo wrzucic sam link, dziwnie ten temat wyglada mybad