CS:GO Dyskusja ogólna

@up Mógłbyś wyjaśnić, na czym polega mniej więcej ten 'trik' z makro na myszce? Bo wiem, o co chodzi mniej więcej z makro (przynajmniej na klawiaturze - wciskasz jeden klawisz i wykonuje się cała kombinacja klawiszy), ale nie wiem, jak to się ma do niwelowania recoila w CS:GO - przecież nawet jak zbinduje sobie 3 szybkie kliknięcia pod jedno kliknięcie to i tak gra rozpozna to jako 3 strzały i nałoży odpowiedni rozrzut. Chyba, że może tak nie jest.

Są to skrypty które "ogarniają" za Ciebie recoil, czyli normalnie jak leci recoil to musisz przeciągnąć celownik w dół aby pociski leciały tam gdzie chccesz, z tym skryptem wygląda to tak że on za Ciebie całą robotę odwala czyli ty trzymasz celownik na kolesiu i leci wszystko w niego, kiedy normalnie recoil "wyszczeloł" by naboje w niebo.

Są to skrypty które "ogarniają" za Ciebie recoil, czyli normalnie jak leci recoil to musisz przeciągnąć celownik w dół aby pociski leciały tam gdzie chccesz, z tym skryptem wygląda to tak że on za Ciebie całą robotę odwala czyli ty trzymasz celownik na kolesiu i leci wszystko w niego, kiedy normalnie recoil "wyszczeloł" by naboje w niebo.

Te tak zwane "skrypty które ogarniają za ciebie recoil", są powszechnie nazywane aim assist'ami i są karane banami.

Ludzie, dlaczego chcecie szmacić tak dobrą grę, jak CS GO tymi swoimi haxami? Takie coś powinno się tępić.

Te tak zwane "skrypty które ogarniają za ciebie recoil", są powszechnie nazywane aim assist'ami i są karane banami. Ludzie, dlaczego chcecie szmacić tak dobrą grę, jak CS GO tymi swoimi haxami? Takie coś powinno się tępić.

Tej no :C Na poprzedniej stronie pisałem że za to ban jest. Gram MM i wiem jaki ból jest gdy się trafi odpała, także nie miej do mnie pretensji jak coś :) Sam uważam że ten ktoś kto lata odpalony jest ścierwem.

PS Valve to robi za graczy bo nie banuje odpałów (banuje ale po kilku miesiącach).

https://www.youtube.com/watch?v=FKNMsZemqjE coś takiego na MM często się zdarza ?

https://www.youtube.com/watch?v=FKNMsZemqjE coś takiego na MM często się zdarza ?

Tak ale w większości na wyższych rangach. Valve cały czas dostaje raporty od graczy na temat cheaterów, ale banuje ich falami, zarazem nie podając za co konkretnie hax dostał bana. Dodatkowo jest opcja dla doświadczonych graczy (Overwatch) która pomaga pracownikom Valve w banowaniu oszustów. Może za jakiś czas w CS GO nie będzie lam udających pro graczy? Czas pokaże. :)

@Gr4cek, dobrze mi się czyta jak widzę że ktoś też jest przeciwko cziterom w cs go. ;p Gra jest świetna, tylko ma tą jedyną skazę.

Najgorzej jest jak wygrywasz z przewagą pierwsze 15 rund, a dopiero pod koniec cziter się odpala i psuje całą zabawę, zmieniając wynik 11-4 na 11-16...

Trochę teraz zwątpiłem, w sumie miałem już kupować na 100% ale po przeczytaniu tego powyżej chyba się na razie wstrzymam.

Widzę, że mamy do czynienia ze śmieszkiem który gówno wie a na siłę stara się zabłysnąć w internecie. Oczekuję odpowiedzi na temat, gracze 1.6 będą wiedzieli o co chodzi (no recoil, kierowane full auto itp.) - Czy również mamy na to wpływ w cs:go poprzez ustawienia w configu ?

Nie unoś się tak, złość piękności szkodzi. Napisałeś bzdurnie brzmiący post i nie mogłem się powstrzymać.

Trochę teraz zwątpiłem, w sumie miałem już kupować na 100% ale po przeczytaniu tego powyżej chyba się na razie wstrzymam.

Haxów w GO jest tyle co w innych sieciowych strzelankach. Jak myślisz nad poważną grą to zawsze możesz grać na ESEA, ale z rangami (skillem) niższymi niż DMG nie polecam. W silver mge haxy spotyka się sporadycznie i nie ma z tym wielkiego problemu (inna sprawa to boosterzy / smurfy).

pexu... hahahaha bo ty jestes taki pro elo esl plejer że zawsze wiesz kto używa haxów? watpie :) sam zachowujesz się jakbyś wszystko wiedział. Ktoś może używać haxów z głową a ty tego za uja nie zobaczysz

pexu... hahahaha bo ty jestes taki pro elo esl plejer że zawsze wiesz kto używa haxów? watpie sam zachowujesz się jakbyś wszystko wiedział. Ktoś może używać haxów z głową a ty tego za uja nie zobaczysz

Po czym wnosisz? Piszę z własnego doświadczenia, bawią mnie ludzie, którzy w każdym lepszym graczu widzą haxa. Trochę pokory by się co poniektórym przydało.

Spokojnie możesz zakupić cs go, gram ponad 3 miesiące i szczerze to z 3,4 miałem typków z haxami. Mowie oczywiście o randzie silver.

Po czym wnosisz? Piszę z własnego doświadczenia, bawią mnie ludzie, którzy w każdym lepszym graczu widzą haxa. Trochę pokory by się co poniektórym przydało.

A czy ja napisałem że widze haxy w każdym lepszym graczu? nawet na esea czy faceit grają silvery albo inne 'podludzie' miałem sytuacje na faceit gdzie grajek broił pake i obok paki leżał defuse kit... oczywiście nie zdążył rozbroić

A czy ja napisałem że widze haxy w każdym lepszym graczu? nawet na esea czy faceit grają silvery albo inne 'podludzie' miałem sytuacje na faceit gdzie grajek broił pake i obok paki leżał defuse kit... oczywiście nie zdążył rozbroić

Faceit nie ma nawet anty cheata więc nie wiem na co liczysz. Wypowiadasz się o ESEA, ale po Twoich wiadomościach odnoszę wrażenie, że nigdy właściwie tam nie grałeś. Nawet jeżeli jakiś silver kupi sobie miesiąc subskrypcji to wątpie, że przedłuży na kolejny, bo tam jest po prostu wyższy średni poziom gry. BTW nie wiem czemu wrzucasz silverów do jednego worka z 'podludźmi'.

napisał by ktoś krok po kroku jak grać na tym faceit ? trzeba coś pobierać ?

Nie ma filozofii logujesz sie poprzez steam na faceit.com i grasz.. wystarczy umieć angielski.

aby grac te faceity musze mieć swoją ekipe czy można grać z randomami ?

możesz grać sam albo dobrać sobie team.

Wczoraj pykło. 3k ale mi się podobają :3

http://youtu.be/ddRWiQXDD_o

AK fire serpent ładnie podrożał.. tak sobie myśle czy nie kupić( w ramach inwestycji) czegoś tańszego ale też z operacji bravo. AWP graphite już podrożało ale czy będzie drożało dalej?

Czego się tu spodziewać. Rok temu gdy zaczynałem grać w CS:GO m4a1-s guardian FN był warty 2,5 euro, a awp redline, graphite i electric hive było po 3 euro. Pamiętam jak nawet wymieniłem redline na boom, gdybym to zostawił to bym miał 2x większy zysk. ^^