CS GO dziwny problem

Witajcie otóż mam bardzo dziwny problem z csem. Mam windows 7 i jak pewnie każdy wie wysoki priorytet dodaje dużo fps itd ale u mnie jest na odwrót. FPSy może i dodaje ale automatycznie zwiększa ping nawet do 2k. Na priorytecie niskim mam ping z 70 a fpsy małe. Jak można to ogarnąć ?

Witajcie otóż mam bardzo dziwny problem z csem. Mam windows 7 i jak pewnie każdy wie wysoki priorytet dodaje dużo fps itd ale u mnie jest na odwrót. FPSy może i dodaje ale automatycznie zwiększa ping nawet do 2k. Na priorytecie niskim mam ping z 70 a fpsy małe. Jak można to ogarnąć ?

Kto ci kurde nagada takich bzdur ? ... że wysoki priorytet... daje coś w odniesieniu do wydajności w grze? Poczytaj czym jest KOLEJKA PROCESÓW im czym jest priorytet, bo wychodząc z takiej bzdury się nie dziwie ;] dlaczego masz spadek wydajności. Ping nie jest spowodowany wpływem kolejki priorytetów chyba, ze zmieniasz priorytet usługi lokalnej ;]

U mnie priorytet wysoki może dawał więcej fps te 5-6 ale były straszne skoki ekranu i cofanie. Jeśli masz problem z fps w BIOSIE wyłącz Throw Throttling procesora mi dodało to jakieś 20 fps.

Nie wiem gdzie jest ta opcja w biosie. Jak ustawić priorytet usługi lokalnej ?

Witajcie otóż mam bardzo dziwny problem z csem. Mam windows 7 i jak pewnie każdy wie wysoki priorytet dodaje dużo fps itd ale u mnie jest na odwrót. FPSy może i dodaje ale automatycznie zwiększa ping nawet do 2k. Na priorytecie niskim mam ping z 70 a fpsy małe. Jak można to ogarnąć ?