CS:GO klucz do skrzynek

Witam

w cs nie grałem prawie od roku i mam pytanie

czy opłaca się kupować klucz do skrzynek takich jak :

skrzynia Breakout , phoenix , zimowa ofensywa i łowcy ? jest coś w nich cennego ?

na koncie steam jest 3€ wiec moze warto ? da się coś zarobić na tysh skinach z tych skrzynek ?

Hmmm, z otwieraniem skrzynek to jest loteria. Masz bardzo niską szansę że dropnie ci jakiś skin który jest dość dużo warto. Zazwyczaj padają skiny które są warte po parę centów. Zawsze z tych 3 euro można zrobić nawet 10 ^^ W dodatku ze skrzynki może paść nóż który jest dużo warty, nawet kilka set euro.

z tych skrzynek które podałem w której są droższe skiny ?

im nowsza skrzynka tym droższy skin , tak sądze.

Poczekaj do końcówki kwietnia, kup sobie operację, kup/wydrop jakąś skrzynię i ją otwórz - przez pierwsze 3 dni profit nawet z niebieskiego skina (tzn za niebieskiego skina zwróci się koszt operacji, skrzynki i klucza). Niestety to już nie te czasy, gdy jedna skrzynka na początku operacji zwracała jej koszty 2-3 krotnie ale mimo to można jeszcze coś na tych operacjach zarobić.

Teraz wątpię żeby się opłacało kupować operację, więcej zarobiłem na skrzynkach chromy niż bym zarobił na operacji. Ogólnie całe te operacje to jedynie strata pieniędzy. Już wolę kupić 50 phoenixów i poczekać aż przestaną dropić.

Witam

w cs nie grałem prawie od roku i mam pytanie

czy opłaca się kupować klucz do skrzynek takich jak :

skrzynia Breakout , phoenix , zimowa ofensywa i łowcy ? jest coś w nich cennego ?

na koncie steam jest 3€ wiec moze warto ? da się coś zarobić na tysh skinach z tych skrzynek ?