CS:GO Lag podczas grania, słysze głosy

Siemanko, gdy gram w CS:GO to podczas granai co jakieś 5-10 minut dostaję laga, nie mogę się ruszać, jednak słyszę gdy ktoś mówi przez mikrofon, a ja dalej mam zawiechę. Odwiesi się po około 10 sekundach.

Czy ktoś miał coś takiego? Wczoraj tego nie miałem, dzisiaj zagrałem jeden turniej i problem się pojawił, o co chodzi?!

Sprawdzałem spójność plików gry, wykryło dwa błędy jednak nadal problem jest :/

"Słyszę głosy" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Topic

Miałem kiedyś ten problem ale wina pochodziła od zrypanych sterowników do karty graficznej

"Słyszę głosy" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD@TopicMiałem kiedyś ten problem ale wina pochodziła od zrypanych sterowników do karty graficznej

Zwięźlej w temacie raczej nie dałbym rady, więc tak napisałem :lol:

To raczej nie sterowniki, ponieważ mam aktualne, a wcześniej ten problem nie występował :/

Dodam, że to nie jest jakaś 'zawiecha całkowita' gry. Bo to tylko wszystko się zatnie, ale mogę się okręcać postacią, widzę jak obok mnie leży smoke i się 'dymi' wszystko się rusza, inni gadają przez mikrofon, jednak ja stoję nieruchomo i tak jakbym 'laga' dostał <_<

Może klawiatura siada albo sterowniki do niej ? Możesz pisać podczas tej zwiechy ?

A masz w prawym górnym rogu ekranu na czerwono, że utracono połączenie czy nie?

No wlaśnie nie mogę nic robić. Gdy kliknę ESC to pokazuje mi menu, mogę wyjść z turnieju/serwera/trybu gry.

Przypuśćmy jest taka sytuacja:

Gram turniej, 3 sekundy do rozpoczęcia rundy, każdy ma już broń. Zaczynam biec i łapię zawiechę, obracam się i patrzę na innych- oni stoją w miejscu, smoke leży na midzie i się dymi, wszystko się rusza, postacie 'oddychają', gdy wszystko się odetnie to ludzie nie są w tym samym miejscu co ich widziałem na 'lagu' tylko są już w innym położeniu (ponieważ podczas tego mojego laga oni mogli grać).

Na internecie nikt chyba nie ma tego problemu z tego co patrzyłem o.O

P.S. Dwie minuty do końca ściągania od nowa CS:GO- dam wyniki.

@vetro spojrzę czy to mam.

Jeśli będziesz miał to co napisałem, to powiedz czy internet masz po kablu czy przez wifi i jaki dostawca internetu.

również myśle że to wina internetu .

Dobra, miałem od razu napisać ale namówili mnie na turniejówkę i problem już nie występuje.

Chwilowo prosze o nie zamykanie tematu, bo być może problem się pojawi.

Czysty reinstall sterowników od karty graficznej oraz aktualizacja sterowników od karty dźwiękowej do najnowszych rozwiążą Twój problem.

Ewentualnie może to być wina windowsa 8.1 jeżeli takowego posiadasz

Nie nie, posiadam Windows 7.

No nie wiem, instalowałem sterowniki około dwa miesiące temu programem DRIVER MAX, być może znalazł jakieś stare? Bo tak przyznaję, że gdy raz odpaliłem CS:GO to tekstury były czarne, albo szare.

Karta graficzna to AMD Radeon HD 6670- moglibyście podać mi najnowsze? Byłbym wdzięczny.

A jakiego masz tego dostawcę internetu? Bo ja dalej bym obstawiał, że to będzie to.

Dostawcą internetu jest z mojego miasta, raczej nie ma od nich problemów, choć może i rano były- trudno mi stwierdzić.

Możliwe, że to było coś z plikami, bo całość rozpoczęła się po odpaleniu CCleanera i zeskanowaniu błędów rejestru, być może coś potrzebnego usunął.

Siemanko, gdy gram w CS:GO to podczas granai co jakieś 5-10 minut dostaję laga, nie mogę się ruszać, jednak słyszę gdy ktoś mówi przez mikrofon, a ja dalej mam zawiechę. Odwiesi się po około 10 sekundach.

Czy ktoś miał coś takiego? Wczoraj tego nie miałem, dzisiaj zagrałem jeden turniej i problem się pojawił, o co chodzi?!

Sprawdzałem spójność plików gry, wykryło dwa błędy jednak nadal problem jest :/