Cs go Operacja bloodhound nagrody

Na kolejnym koncie M249 Impact Drill (10 centów) czyli też bez rewelacji ;/

Drop z kolekcji jest tylko dla posiadaczy operacji, fajna wkręta :P

Pierwszy drop dostałem skina m249 warteo parę centów.

Drugi drop to Obrzyn Bamboo shadow.

Na 3 koncie za to jeszcze większa niespodzianka, bo mi się drop nie zresetował xD.

Skoro już jest taki temat, to mam pytanko, bo nie ogarniam zbytnio tej operacji:
Jak jeszcze nie miałem operacji, to wbiłem drugą rangę i było obok niej napisane '+ Drop', jednak takowego dropu nie dostałem. Teraz jak wbijam kolejne rangi to nie widzę, żeby gdzieś był przewidziany drop za awans, ale operację kupiłem już po wbiciu tej drugiej rangi. Czy zwróci mi się to jakoś, czy muszę czekać do środy i liczyć na szczęście? I czy Falchion Case to też ten 'drop', czy mogę liczyć na skina?

– Dodano ‚rangi dropu’ – za grę na oficjalnych serwerach Valve oraz wykonywanie misji otrzymuje się punkty doświadczenia, w teorii polepszające szansę, a także sam drop.– Przy pierwszym upranku w każdym tygodniu zawodnik otrzymuje ‚drop specjalny’ – z jednej z map (de_cache, de_overpass lub de_cobblestione); jeśli gracz posiada przepustkę do operacji – otrzymuje drop z jednej z trzech nowych kolekcji wykończeń broni.

To ja już nic nie wiem xD

Ja mam pytanie odnośnie Expa. Kiedy weszła możliwośc wbijania expa dostawałem exp mnożony przez ilość killi czy tam score + bonus weekly. Wczoraj jak grałem dostałem tylko exp x kill/score o co kaman ?

To ja już nic nie wiem xD

"By purchasing the Access Pass, your earned weapon drops are pulled from exclusive Bloodhound weapon collections (Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun, and Chop Shop)."

Bez operacji nie dropniesz nic z kolekcji.

@UP

Jest określona ilość bonus xp, jeżeli wykorzystasz to nie dostaniesz oraz jeżeli wykorzystasz cały exp jaki możesz dostać będziesz dostawał parę expa aż do następnego resetu. ( np. parę dni grałem w csa dostawałem po wygranym meczy ~1600 expa, za kilka dni jak znowu grałem dostawałem po 50 expa)

Reset jest indywidualny czy ogólny ? Mam jeszcze pytanie dotyczące możliwości sprzedawania na rynku. Kolega po zakupie operacji bloodhound mógł używać rynku po tygodniu, a u mnie pisze, że dopiero za 30 dni.

Reset jest indywidualny czy ogólny ? Mam jeszcze pytanie dotyczące możliwości sprzedawania na rynku. Kolega po zakupie operacji bloodhound mógł używać rynku po tygodniu, a u mnie pisze, że dopiero za 30 dni.

Wychodzi na to, że kolega musiał już coś wcześniej kupić ze steam'a, a Twoim pierwszym zakupem była ta operacja.

Podłączę się do tematu. Czy opłaca się kupować operację? Czy jako laik mógłbym zyskać jakieś korzyści?

Z operacji masz dostęp do nowych map i dostajesz odznakę, którą możesz ulepszać poprzez wypełnianie misji.

Ja sam chcę się zapytać was, czy te nowe skiny dropią teraz losowo ze starymi dla posiadaczy operacji. Bo ja w sumie może 3-4 skiny dostałem z tych nowych na początku, a teraz mi lecą stare skiny, przy wbitym levelu.

Z operacji masz dostęp do nowych map i dostajesz odznakę, którą możesz ulepszać poprzez wypełnianie misji. Ja sam chcę się zapytać was, czy te nowe skiny dropią teraz losowo ze starymi dla posiadaczy operacji. Bo ja w sumie może 3-4 skiny dostałem z tych nowych na początku, a teraz mi lecą stare skiny, przy wbitym levelu.

Z tego co mi wiadomo to na nowych mapach może grać każdy bez względu czy ma operację czy nie.

A co do dropu, to jeżeli masz operację to masz szansę na drop podstawowych skinów i skinów z operacji (i większa szansa na kolekcje cbbl itp.) jednak skiny są przydzielane losowo.

Witam,mam pytanie mianowicie co dają te gwizadki z misji marksman w operacji bloodhound ?

Jest jedna/dwie/trzy gwiazdki za misje to jest drop ? Bo żadnego nie dostałem ...

I kiedy znowu można wbijać lvl żeby drop dostać ?

Poniedziałek czy wtorek ?