Cs go Operacja bloodhound nagrody

Witam,mam pytanie mianowicie co dają te gwizadki z misji marksman w operacji bloodhound ?

Jest jedna/dwie/trzy gwiazdki za misje to jest drop ? Bo żadnego nie dostałem ...

I kiedy znowu można wbijać lvl żeby drop dostać ?

Poniedziałek czy wtorek ?

Ten żeton, który dostałeś po 9 gwiazdkach zmieni się w srebrny żeton, a po kolejnych 9 w złoty żeton operacji. Co do tego dropu to nie wiem. Ja już na tej operacji zarobiłem. Jestem 2 euro do przodu, na skinach i skrzynkach.

Co do gwiazdek to tak jak mówi krisstoof, a drop można dostać maksymalnie jeden w tygodniu. Tylko teraz zagadka jak to będzie resetowane, bo może być raz w tygodniu, np. w każdą środę dla każdego, a może być że każdemu indywidualnie odlicza tydzień od ostatniego dropu.

a jeżeli już wbiłem range 3 to czy dostanie zaległy item czy już przepadło ??

Jeżeli w jednym, tym samym tygodniu wbiłeś 2 rangi to kiedy wbijesz pierwszą z nich masz gwarantowanego dropa. Po wbiciu drugiej nie masz gwarantowanego dropa.

Wieczorkiem sprawdzę, czy resetuje się z początkiem tygodnia, czy tydzień po zdobyciu poprzedniej rangi.

Za wbicie 1 rank w tygodniu- drop gwarantowany.

Za wbicie więcej niż 1- cóż, nie ma gwarancji, aczkolwiek słyszałem od pewnej osoby, że jest możliwy.

Gwiazdki się zmieniają na tokeny- zbierzesz 9 dostajesz srebrny, kolejne 9 to gold.

Co do resetu dropu, jak czegoś się dowiem, to napiszę.

A jak to jest z tymi skrzynkami ?

Dlaczego takie drogie znowu są?

Nie dropią ?

Drop dostajesz TYLKO za wbicie jednej rangi w tygodniu. Za kolejne nie dostajesz nic do momentu aż nastąpi reset tygodnia. Wtedy znowu wbijasz rangę i dostajesz drop i znów czekasz do resetu itd itd. Po najechaniu kursorem na rangę wyskoczy ramka w której jest napisane ile XP do wbicia następnej, a na samej górze tej ramki jest pokazane czy przysługuje Ci drop itema za wbicie rangi.

Co do skrzynek to pierwszy raz się spotkałem z tym, żeby cena skrzynek w miarę upływu czasu operacji rosła zamiast spadać.

A że tak się wcisnę w temat. Czy jak nie mam kupionej operacji to może mi wylecieć Falchion case?

Co do skrzynek to faktycznie dziwna sprawa że cena rośnie (nigdy tak wcześniej nie było), ale podejrzewam że to dlatego że mało tych skrzynek leci. Gram na 3 kontach, w pierwszy dzień poleciały mi skrzynki na wszystkich kontach, a od tego czasu już ani jedna.

@up
Jeśli nie masz operacji to skrzynka Falchion Case nie może Ci wylecieć.

a ile skrzynek moze wypasc na dzien czy tam tydzien ?

Gdy najeżdżam na tą ramkę to nie piszę nic o dropie,co to znaczy ?

Dzisiaj się zresetował drop z tego co wiem dla wszystkich. Czyli wygląda na to że reset będzie w każdą środę.

Dzisiaj się zresetował drop z tego co wiem dla wszystkich. Czyli wygląda na to że reset będzie w każdą środę.

Potwierdzam. Rank up i dostałem UMP warte 6 centów... A jak u was ze szczęściem ?

Kolega ,który nie kupił operacji wydropił w sobotę AWP DRAGON LORE.

Te dropy są związane z rangami ,a jak masz odznakę to może ci polecieć taki nowy czerwony deagle sun coś tam chyba.

Ogółem to złota odznaka wygląda świetnie to będzie już moja podajże 6(wraz z wyzywaniem i esl) ,ale niektóre kupiłem na 20euro.

Jak ktoś chce takie coś sprzedać za jakiś czas to pod koniec operacji to co teraz jest za 5.49 będzie za jakieś 2,50

I 20euro po dwóch latach gdyby chciał to sprzedać.

U mnie na pierwszym koncie szczęście brak, dostałem jakieś SG553 za 3 centy :D Jeszcze zobaczę jak tam innych kontach ale to już nie dzisiaj.

Kolega ,który nie kupił operacji wydropił w sobotę AWP DRAGON LORE.Te dropy są związane z rangami ,a jak masz odznakę to może ci polecieć taki nowy czerwony deagle sun coś tam chyba.Ogółem to złota odznaka wygląda świetnie to będzie już moja podajże 6(wraz z wyzywaniem i esl) ,ale niektóre kupiłem na 20euro.Jak ktoś chce takie coś sprzedać za jakiś czas to pod koniec operacji to co teraz jest za 5.49 będzie za jakieś 2,50I 20euro po dwóch latach gdyby chciał to sprzedać.

A dropu cbbl nie mają przypadkiem tylko posiadacze operacji?

A dropu cbbl nie mają przypadkiem tylko posiadacze operacji?

Tez mi się tak wydaje , mam operacje i dostałem właśnie dziś UMP z cobble.

Tez mi się tak wydaje , mam operacje i dostałem właśnie dziś UMP z cobble.

Gracze z operacji mają możliwość dropu tych nowych kolekcji.

A z cobbla leci każdemu kto w ostatnim tygodniu wbił range, chyba mu to dropło akurat na cobblu.

Gracze z operacji mają możliwość dropu tych nowych kolekcji.A z cobbla leci każdemu kto w ostatnim tygodniu wbił range, chyba mu to dropło akurat na cobblu.

Sprawdziłem i na oficjalnej stronie jest napisane, że drop z cbbl jest TYLKO dla posiadaczy operacji.

"As their weapon reward for their first weekly Rank, All Access Pass Holders will receive a weapon from the Operation Bloodhound exclusive weapon collections: Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun, and Chop Shop."

Chyba, że kolega wydropił od tak tego skina, czy poleciał mu za ten rank up?