CS:GO Początkujący szuka team'u!

Witam
Przymierzam się do kupna CS:GO i szukam towarzystwa do gry.
23 lata, TS oczywiście jest, doświadczenie w FPSach też jakieś jest :)

Siemanko.

Dodaj mnie na steam, to sobie pykniemy od czasu do czasu.

No, tutaj jest tak z szukaniem ludzi jak... nie dokończę najlepiej. Szukasz ludzi, zgłasza Ci się dziesięciu z czego jeden może zagra. Lepiej znaleźć sobie ekipę i wiadomo z kim się gra.

jaka masz range ? i jaki poziom reprezentujesz ?

@donek

"Przymierzam się do kupna CS:GO i szukam towarzystwa do gry."

Inteligencją nie grzeszysz co? :D

@Topic

Najpierw pograj na public serwerach, poznasz ludzi i wtedy może złożysz własną 5, bo tutaj to nie ma co szukać.

Pograłem troszkę i już rozumiem dlaczego zazwyczaj szuka się graczy ze stażem ^^ ogarnięcie celowania i recoila z auto to dla mnie nie lada wyzwanie i kosztuję mnie to sporo nerwów. Szczerze mówiąc częściej trafiam strzelając na pałe niż celując ale nie poddaje się :)
Problem polega na tym że w grze do tej pory spotkałem albo kulturalnych graczy którzy mają zbyt wysokie rangi by się wpasować w ich team jako początkujący albo polaczków na poziomie dzikich zwierząt z którymi nie mam najmniejszej ochoty grać. Liczyłem raczej na przygarnięcie mnie przez jakąś średnio zaawansowaną drużynę która nieco mnie wprowadzi w mechanikę gry i taktyki na poszczególnych mapach ale jak na razie sam muszę potrenować :)

^ W rzeczywistości nie ma nic za darmo. Jak chcesz takiej drużyny, to jedynie wśród znajomych.

Polecam granie na jakiś serwerach społecznościowych. Zauważyłem też, że im później zaczynasz grę na takim serwerze np. 23 to jest więcej lepszych i milszych graczy(choć w większości to są za dobrzy :P)

Witam
Przymierzam się do kupna CS:GO i szukam towarzystwa do gry.
23 lata, TS oczywiście jest, doświadczenie w FPSach też jakieś jest :)