CS:Go Problem

Witam

Mam pewien problem.

Po ostatnim patchu nie chca mi dzialac klawisze shift , ctrl , f1 w grze. Reinstalwalem calego steama i dalej nic . Nie wiem co moge z tym zrobic.

Może zadam trochę głupie pytanie, ale sprawdzałeś w grze ustawienia klawiszy? Nie pousuwało Ci się tam coś samo z siebie?

Albo poprostu zbinduj przez konsole

Nie idzie... Zmieniałem bindy ale wogole nie czyta mi shifta ctrl f1 i wlasnie widze ze tylda tez.

Robilem ustawienia fabryczne itp. Nic nie pomaga.

Zobacz spójność plików, albo przeinstaluj CS'a, tylko po odinstalowaniu pousuwaj wszystkie configi z nim związane i dopiero zainstaluj na nowo.

Reinstalowalem calego steama . wszystko skasowalem. Zainstalowalem nawet na innym dysku.

Na pewno wszystko? Pliki powiązane nie znajdują się tylko w folderze "Steam".

Ok

Sprawa załatwiona.Wystarczyło usunac virus ktory nie wiem jak sie znalazl w plikach csa.

Dzieki za pomoc.

Jak możesz, to napisz dla potomnych co to dokładnie było, jakby ktoś miał taki problem w przyszłości.

Czytałem na forach zagranicznych ze moze to byc pzez virus ktory blokuje klawisze.

Jeden skan o tym programikiem Malwarebytes Anti-Malware i wszystko bedzie smigac.

Witam

Mam pewien problem.

Po ostatnim patchu nie chca mi dzialac klawisze shift , ctrl , f1 w grze. Reinstalwalem calego steama i dalej nic . Nie wiem co moge z tym zrobic.