CS:GO Runda pistoletowa

Witam ;)

Chciałem was zapytać o rundę pistoletowa w turnieju. Mianowicie kupujecie w pistoletowych armor ?

to zalezy czym grasz.. w terro oczywiste ze lepiej kupic moim zdaniem...bo glock jest szybki jednak ludzie czesto kupuja tec + granat . W ct to zalezy czy bierzesz p250/cztke czy usp-s .

Ja kupuję - Smoka i Nade

W pistoletowej starasz się celować w głowę,więc arrmor jest zbędny.

Nie kupuję, bo już nie gram :P Ale grałem 1,5k h, więc się wypowiem :D To zależy od ustaleń drużyny. Czasami, jak ustalacie, np. rush longiem, to część kupuje granaty, reszta cevlar. Nie ma reguły, zależy od tego, co gracie w danym momencie. Jak grasz z ruskami w teamie, to czasami warto kupić cevlar. Ja przeważnie wolałem kupić sobie jakieś flashe

@donek Nie, to nie zależy od tego :P

@dexper Niby jest zbędny, ale nie wszystkie strzały wpadają w głowę, zwłaszcza na niskich rangach. Jak masz cevlar, to strzały cię nie spowalniają i nie ma trzęsień obrazu

to zalezy czym grasz.. w terro oczywiste ze lepiej kupic moim zdaniem...bo glock jest szybki jednak ludzie czesto kupuja tec + granat . W ct to zalezy czy bierzesz p250/cztke czy usp-s .

Tec jest teraz zbyt OP wiec w sumie nawet i armor nic nie da jak grasz w CT i wyleci 5x Tec na Ciebie :D

ja już co prawda nie gram bo mnie zbanowali przez złodzieja ale jak grałem to szedłem w ct z five-seven bo najmniejszy odrzut i za***iście się strzelało a jeśli chodzi o tt to glock i flash

W TT to preferuje kupić sobie kevlar. A po CT to przeważnie jakieś granaty defensywne.

Ja zawsze kupuje armor, potem wystarczy poszukać lepszej broni ;]

w TT zawsze praktycznie kevlar, w CT zawsze smoke, he, flash

Zależy od mapy i strony. Kevlar działa o ile nie dostaniesz HSa, a im wyższa ranga tym mniej hitów wpada w ciało. Granat HE to dobra sprawa na większości map na rundę pistoletową.

Jak komuś spadnie pod nogi to zostaje 17-37HP a reszta ma ok. 60HP, bywa różnie.(oczywiście jak nie mają kevlara, kevlar zmniejsza obrażenia z granatów)

HE szczególnie dobre w CT. W terro najczęściej rzucam flashe więc na to wydaję hajs.

Jeżeli grasz z randomami to zawsze kevlar. Jeżeli grasz w drużynie to dzieli się na tych, którzy kupują kevlar i wbijają pierwsi oraz tych, którzy kupują granaty i wbijają z tyłu.

zależy, np. na nuke tt lepiej aby były 2 smoke na outside a reszta z armorem

Znawcy, a jakie rangi? :D poogladaj sobie zmagania na najwyzszym poziomie i tam co robia

Zależy od taktyki drużyny i mapy. Ale ja zawsze biore kevlar.

Witam ;)

Chciałem was zapytać o rundę pistoletowa w turnieju. Mianowicie kupujecie w pistoletowych armor ?