CS:GO słaby komputer więc jaką roździelczość wybrać?

Witam :D

Ostatnio zakupiłem CS:GO i ustawiłem wymagania na najniższe oprócz roździelczości ekranu (mam taki 1024x768 4:3). Ogólnie CS mi zacina tylko gdy rozpoczynam na respie, potem idzie dobrze ;) Jednak chciałbym ustawić roździelczość ekranu na najniższą, żeby miał pewność że wszystko jest na niskich wymaganiach :D

1. Podajcie mi najniższą roździelczość ekranu w CS:GO jaką wybrać.
2. Jak sprawdzić FPS ???
3. O co chodzi z synchronizacją pionową ?? Włączyć czy wyłączyć ?? Jak włącze to bdz mi zacinało czy nie ??

Dzięki za pomoc :)

1. Najniższa to 640x480 ale polecam 800x600 bo nie ma różnicy w fpsach.

2. W konsoli wpisz komendę net_graph 1

3. Tak ogólnie vsync u mnie zjada 20 - 25 fpsów (nie wiem nawet jakim prawem ale tak jest).

Jeśli potrzebujesz jeszcze pomocy wal śmiało :) możesz również podesłać mi na pw steam swój to Cię znajdę i wyjaśnię Ci wszystko na TS'ie :)

Pozdrawiam i ładnych headshootów życzę.

vsync to synchronizacja pionowa i ona nigdy ci nie pozwoli przekroczyć 60 fps.

1. Polecam 800x600
2. W opcjach steama masz możliwość włączenia licznika FPSów który nie jest tak irytujący jak komenda net_graph 1,2,3
3. Vsync to nic innego jak synchronizacja klatek na sekundę (fps) do częstotliwości odświeżania monitora. Ogólnie zaleca się ją WYŁĄCZYĆ bo jest strasznie zasobożerna.

Czyli tak:

1. Wybrać mam roździelczość 800x600.
2. Komenda albo w opcjach aby znaleźć FPS'y.
3. A więc lepiej włączyć tą synchronizację czy wyłączyć ??

Czyli tak:1. Wybrać mam roździelczość 800x600.2. Komenda albo w opcjach aby znaleźć FPS'y.3. A więc lepiej włączyć tą synchronizację czy wyłączyć ??

Wyłącz

Witam :D

Ostatnio zakupiłem CS:GO i ustawiłem wymagania na najniższe oprócz roździelczości ekranu (mam taki 1024x768 4:3). Ogólnie CS mi zacina tylko gdy rozpoczynam na respie, potem idzie dobrze ;) Jednak chciałbym ustawić roździelczość ekranu na najniższą, żeby miał pewność że wszystko jest na niskich wymaganiach :D

1. Podajcie mi najniższą roździelczość ekranu w CS:GO jaką wybrać.
2. Jak sprawdzić FPS ???
3. O co chodzi z synchronizacją pionową ?? Włączyć czy wyłączyć ?? Jak włącze to bdz mi zacinało czy nie ??

Dzięki za pomoc :)