Cube World prezentacja i streamy

Witam
Jestem tomek mam 22 lata, pewnie sporo osób słyszało o powrocie Cube World (które w alphie było 5/6 lat), ale pewnie większość osób olało grę lub stwierdziło, że kwadraty nie dla nich :smiley: . Mimo to jeśli ktoś by chciał sprawdzić jak prezentuje się w closed becie, spytać o wrażenia zobaczyć aktualny gameplay, by ocenić czy warto kupić, pograć itp.
To chciałem zaprosić na stream. Myślę, że aktualnie na polskim twitchu nie ma osoby, która ma już wystarczające doświadczenie z grą by wypowiedzieć się na temat Cube World, a ja z chęcią porozmawiam o samej grze lub czymkolwiek innym. Aktualnie skupiam się na produkcji wollay’a , ale w przyszłości na streamie pewnie zagoszczą inne gry :blush: . Strumyki odbywać się będą prawie codziennie nie licząc wtorków i czwartków, w godzinach popołudniowych/wieczornych. Także zapraszam na https://www.twitch.tv/tomey62 , mam nadzieję, że miło spędzimy razem czas.
(zaczynam ze streamami więc wszelkie opinie ( nie chamskie) pozytywne bądź nie mile widziane :smiley: )