Ćwiczenia w domu

Witam. Mam do was małą sprawę. Czy znacie może , jakieś dobre i nie obciążające ćwiczenia na brzuch, klatkę piersiową i mięśnie w okolicach obojczyków? Rzecz jest prosta, przez okres 2 lat przebyłem dwie poważne operację i właśnie zalecono mi różne ćwiczenia na te partię. Oczywiście spadek formy jest ogromny ale chciałbym się dowiedzieć które będą najlepsze.

ABS II jest dobre ale musisz mieć drążek do podciągania

Drążek mam już od dawna, więc nie będzie problemu.

Przy ogromnym spadku formy ABS II na początek może okazać się troche za ciężki, oczywiście jest to świetny trening, jeden z najlepszych jaki można robić w domu. Spróbuj treningu ABS, pompek, porządnie się rozgrzewaj żeby wróciła ci kondycja. Poszukaj w internecie ćwiczeń bez ciężarów na te partie

Street workout ogl bez ciężarów cwicz tylko Kalistenika. Podciągania wąskie, pompki diamentowe , unoszenie prostych nog lezac na plecach, pompki szerokie

Może 6-stka Weidera, chociaż do tego musiałbyś dodać kilka dodatkowych ćwiczeń, ponieważ 6-stka wpływa przede wszystkim na mięsień płaski brzucha.

A6W jest zbyt obciążające dla kręgosłupa więc podziękuje.

Witam. Mam do was małą sprawę. Czy znacie może , jakieś dobre i nie obciążające ćwiczenia na brzuch, klatkę piersiową i mięśnie w okolicach obojczyków? Rzecz jest prosta, przez okres 2 lat przebyłem dwie poważne operację i właśnie zalecono mi różne ćwiczenia na te partię. Oczywiście spadek formy jest ogromny ale chciałbym się dowiedzieć które będą najlepsze.

Misiael napisz mi na PW szczegóły, to pomogę Ci.

Witam. Mam do was małą sprawę. Czy znacie może , jakieś dobre i nie obciążające ćwiczenia na brzuch, klatkę piersiową i mięśnie w okolicach obojczyków? Rzecz jest prosta, przez okres 2 lat przebyłem dwie poważne operację i właśnie zalecono mi różne ćwiczenia na te partię. Oczywiście spadek formy jest ogromny ale chciałbym się dowiedzieć które będą najlepsze.