Cyberpunk 2077

Niby Cyberpunk 2077 jest tak wielce nienawidzony ale popatrzcie na to:

Tak wygląda pasja :slight_smile:

Twoją jest pierdolenie o niczym absolwencie zawodówki. Spływaj w kiblu kasztanie.
Codziennie po kawuli myślę o tobie hehe

Wyluzujcie panowie, robicie z tego forum rynsztok. Spierajcie się, ale bez obrażania. Rynek MMORPG jest dostatecznie niszczony. Powinniśmy się wspierać jako społeczność. Pierwszy warn dla was.

Obrażasz mnie w tej chwili, a w innych postach pisałeś o gołodupcu.

Brakuje opcji ignorowania poszczególnych użytkowników forum :frowning:

image

I nadal widzę twoje wysrywy, pajacu.

Za obrażanie moda od “internetowego woźnego” ja już bym zbanował.

Nie usuwam twoich wiadomości bo w ten sposób właśnie wystawiasz sobie wizytówkę, niech ludzie widzą jaką jesteś osobą, a nie ze względu na jakąś “pogadanke”. U każdego doszukujesz się złych intencji i od razu atakujesz wyskakując z kłamliwymi oskarżeniami nie pokrytymi żadnymi dowodami tj. jak to było np. z moją gildią o której nic nie wiesz. Stosujesz groźby jak tylko coś ci się nie spodoba tak jak np. teraz grozisz, że zaśmiecisz to forum bo dostałeś warna za ciągłe robienie dram na tym forum. Tworzysz multikonta i prowadzisz dyskusje sam ze sobą, żeby dyskredytować innych forumowiczów. Podszywasz się pod innych posługując się zdjęciami wyciągniętymi z portali społecznościowych. Zastanów się czy nie szkoda ci życia na te internetowe wojenki?
Kolejny raz proszę byś wypowiadał się merytorycznie i na temat na tym forum.

Tak, wiadomości zostały usunięte po tym jak zobaczyliśmy, że są wysyłane z tego samego adresu ip od różnych użytkowników, tylko i wyłącznie z czystej złośliwości bo na 300 osób, które miałem w gildii nikt złego słowa nie powiedział. Wyjaśniłem ci to na priv wcześniej.
Gildię Gondor buduje od 2008 roku i gdybym był liderem tyranem, który wprowadza zamordyzm i zarabia na niej, to gildia już dawno by upadła, a tak ciągle działamy i rośniemy. Ostatnio nawet firmy zewnętrzne się nami interesują i chcą z nami współpracować, bo mamy fajne i duże community.
Na tym forum działam całkowicie pro-bono, nic z tego nie mam. Działam i pomagam bo jestem miłośnikiem gier MMORPG jak wielu z was i przykro mi patrzeć jak te resztki społeczności zniszczonej przez P2W i innych złych praktyk psujących rynek MMO jeszcze walczą tu sami ze sobą.
image

Grubo. Teraz dopiero zrozumiałem, że kasztan to rzeczywiście psychol.